23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Асоціації органів самоврядування Вінниччини виповнився 1 рік Роздрукувати

23 квітня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) відзначила першу річницю свого існування. З цієї нагоди відбувся круглий стіл на тему: «ВОАОМС: рік діяльності, перспективи розвитку».

Привітати колег зі святом на захід прибули перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський; працівники виконавчої дирекції ВОАОМС на чолі з Валерієм Рубаном; члени Правління Асоціації (голови окремих районних рад, сільські та міські голови); а також партнери організації – голова ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко, голова обласної Асоціації споживачів Микола Болтак, керівник проекту «Швидка юридична допомога» Максим Пашковський, волонтер «Корпусу Миру» в Україні (США) Керіс Ервін.

У своєму вітальному слові Ігор Кревський зазначив, що до першої річниці Асоціація прийшла як активна, впливова обласна організація. Про це хоча б свідчить кількість рад, що вступили до неї – 409 зі 735 існуючих, і кількість бажаючих приєднатися до її лав постійно зростає.

– Асоціація на чолі з її головою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком керуються єдиною метою – консолідувати органи місцевого самоврядування Вінниччини, координувати їхні дії в питаннях розвитку представницької влади, обміну досвідом, діалогу з органами державної влади задля ефективного розвитку територіальних громад, – сказав І.Кревський.

Він додав, що власне створення Асоціації – це була відповідь на об’єктивні потреби розбудови демократичних інститутів як в Україні, так і в окремій області. І саме Вінниччина стала флагманом у розбудові місцевого самоврядування, активно та цілеспрямовано приєднавшись до процесу його реформування ще у 2009 році.

До речі, Вінницька асоціація єдина із 23-х подібних в Україні, яка створена в результаті реалізації міжнародного грантового проекту. Його втілили в життя Товариство «Україна-Польща-Німеччина» спільно з Великопольським Центром освіти і курсів самоврядування (ВЦОіКС) за сприяння Вінницької обласної Ради в рамках програми «Польська допомога розвитку 2012», яка надала для цього близько 800 тис. грн.

У ході круглого столу була зачитана вітальна телеграма від директора ВЦОіКС Мачея Козіка. Він зауважив, що за 20 років діяльності їхнього центру створення Вінницької Асоціації органів місцевого самоврядування став одним з найуспішніших проектів. «Наші старання використанні з ефективністю, адже за такий короткий час Асоціація поповнилася великою кількістю членів і самостійними проектами», –зазначив пан Козік.

Обмінюючись привітаннями, учасники круглого столу одночасно висловлювали своє бачення щодо подальшої діяльності Асоціації. Всі зійшлися на думці, що період організації роботи та становлення минув, відтак надалі слід звернути особливу увагу на зміст діяльності ВОАОМС.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2013 року, 16:42 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація