Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Асоціації органів самоврядування Вінниччини виповнився 1 рік Роздрукувати

23 квітня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) відзначила першу річницю свого існування. З цієї нагоди відбувся круглий стіл на тему: «ВОАОМС: рік діяльності, перспективи розвитку».

Привітати колег зі святом на захід прибули перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський; працівники виконавчої дирекції ВОАОМС на чолі з Валерієм Рубаном; члени Правління Асоціації (голови окремих районних рад, сільські та міські голови); а також партнери організації – голова ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко, голова обласної Асоціації споживачів Микола Болтак, керівник проекту «Швидка юридична допомога» Максим Пашковський, волонтер «Корпусу Миру» в Україні (США) Керіс Ервін.

У своєму вітальному слові Ігор Кревський зазначив, що до першої річниці Асоціація прийшла як активна, впливова обласна організація. Про це хоча б свідчить кількість рад, що вступили до неї – 409 зі 735 існуючих, і кількість бажаючих приєднатися до її лав постійно зростає.

– Асоціація на чолі з її головою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком керуються єдиною метою – консолідувати органи місцевого самоврядування Вінниччини, координувати їхні дії в питаннях розвитку представницької влади, обміну досвідом, діалогу з органами державної влади задля ефективного розвитку територіальних громад, – сказав І.Кревський.

Він додав, що власне створення Асоціації – це була відповідь на об’єктивні потреби розбудови демократичних інститутів як в Україні, так і в окремій області. І саме Вінниччина стала флагманом у розбудові місцевого самоврядування, активно та цілеспрямовано приєднавшись до процесу його реформування ще у 2009 році.

До речі, Вінницька асоціація єдина із 23-х подібних в Україні, яка створена в результаті реалізації міжнародного грантового проекту. Його втілили в життя Товариство «Україна-Польща-Німеччина» спільно з Великопольським Центром освіти і курсів самоврядування (ВЦОіКС) за сприяння Вінницької обласної Ради в рамках програми «Польська допомога розвитку 2012», яка надала для цього близько 800 тис. грн.

У ході круглого столу була зачитана вітальна телеграма від директора ВЦОіКС Мачея Козіка. Він зауважив, що за 20 років діяльності їхнього центру створення Вінницької Асоціації органів місцевого самоврядування став одним з найуспішніших проектів. «Наші старання використанні з ефективністю, адже за такий короткий час Асоціація поповнилася великою кількістю членів і самостійними проектами», –зазначив пан Козік.

Обмінюючись привітаннями, учасники круглого столу одночасно висловлювали своє бачення щодо подальшої діяльності Асоціації. Всі зійшлися на думці, що період організації роботи та становлення минув, відтак надалі слід звернути особливу увагу на зміст діяльності ВОАОМС.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2013 року, 16:42 Переглядів: 1059

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація