Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Асоціації органів самоврядування Вінниччини виповнився 1 рік Роздрукувати

23 квітня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) відзначила першу річницю свого існування. З цієї нагоди відбувся круглий стіл на тему: «ВОАОМС: рік діяльності, перспективи розвитку».

Привітати колег зі святом на захід прибули перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський; працівники виконавчої дирекції ВОАОМС на чолі з Валерієм Рубаном; члени Правління Асоціації (голови окремих районних рад, сільські та міські голови); а також партнери організації – голова ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко, голова обласної Асоціації споживачів Микола Болтак, керівник проекту «Швидка юридична допомога» Максим Пашковський, волонтер «Корпусу Миру» в Україні (США) Керіс Ервін.

У своєму вітальному слові Ігор Кревський зазначив, що до першої річниці Асоціація прийшла як активна, впливова обласна організація. Про це хоча б свідчить кількість рад, що вступили до неї – 409 зі 735 існуючих, і кількість бажаючих приєднатися до її лав постійно зростає.

– Асоціація на чолі з її головою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком керуються єдиною метою – консолідувати органи місцевого самоврядування Вінниччини, координувати їхні дії в питаннях розвитку представницької влади, обміну досвідом, діалогу з органами державної влади задля ефективного розвитку територіальних громад, – сказав І.Кревський.

Він додав, що власне створення Асоціації – це була відповідь на об’єктивні потреби розбудови демократичних інститутів як в Україні, так і в окремій області. І саме Вінниччина стала флагманом у розбудові місцевого самоврядування, активно та цілеспрямовано приєднавшись до процесу його реформування ще у 2009 році.

До речі, Вінницька асоціація єдина із 23-х подібних в Україні, яка створена в результаті реалізації міжнародного грантового проекту. Його втілили в життя Товариство «Україна-Польща-Німеччина» спільно з Великопольським Центром освіти і курсів самоврядування (ВЦОіКС) за сприяння Вінницької обласної Ради в рамках програми «Польська допомога розвитку 2012», яка надала для цього близько 800 тис. грн.

У ході круглого столу була зачитана вітальна телеграма від директора ВЦОіКС Мачея Козіка. Він зауважив, що за 20 років діяльності їхнього центру створення Вінницької Асоціації органів місцевого самоврядування став одним з найуспішніших проектів. «Наші старання використанні з ефективністю, адже за такий короткий час Асоціація поповнилася великою кількістю членів і самостійними проектами», –зазначив пан Козік.

Обмінюючись привітаннями, учасники круглого столу одночасно висловлювали своє бачення щодо подальшої діяльності Асоціації. Всі зійшлися на думці, що період організації роботи та становлення минув, відтак надалі слід звернути особливу увагу на зміст діяльності ВОАОМС.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2013 року, 16:42 Переглядів: 908

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація