Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Асоціація органів місцевого самоврядування навчала системі електронних закупівель «Prozorro» в Ямпільському та Крижопільському районах Роздрукувати

Перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська представляла діяльність Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування  в Ямпільському та Крижопільському районах. Голови цих рад Сергій Гаджук та Валентин Панчук, заступник голови Крижопільської райради Іван Русін зібрали очільників територіальних громад районів, секретарів та бухгалтерів сільських та селищних рад, відповідальних осіб з грантової діяльності, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій та рад на зустріч.

Людмила Михайлівна представила складову Секретаріату Асоціації – його три основних центри: Центр організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування, який очолює Валерій Рудик, Центр промоції і зовнішніх зв’язків – Ольга Олійник, Центр розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів – в.о. завідувача Володимир Репей.

         Актуальними та найбільш доцільні рекомендації надала регіональний представник системи “Prozorro” Інга Сивицька, яка розповіла про впровадження системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі».

         Загалом зустріч була плідною та конструктивною, адже в період реформування  політичної та економічної складових життя мешканців територіальних громад, особливого значення набуває ефективний супровід реалізації реформ. Завдяки  Секретаріату Асоціації та її членам сільські та селищні голови в повній мірі отримують інформаційно-роз’яснювальну, методично-консультативну підтримку процесів, що відбуваються в період децентралізації та об’єднання територіальних громад.

Повернутись Створено: 17 серпня 2016 року, 10:39 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація