Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Асоціація органів місцевого самоврядування презентує свою роботу в районах області Роздрукувати

2 червня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування під керівництвом голови Секретаріату Віктора Вікалюка провела ряд презентативних зустрічей в Могилів-Подільському та Чернівецькому районах.

Перед присутніми головами сільських та селищних рад було представлено три основні напрямки роботу оновленої Асоціації.  Геннадій Сівак розповів про роботу Центру організаційно-правового забезпечення. Ольга Олійник презентувала Центр промоції і зовнішніх зв’язків, який  сприяє міжрегіональному та міжнародному співробітництву. Андрій Кавунець зупинився більш детально на роботі Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів, метою діяльності якого є сприяння шляхом залучення органів влади та громадськості до вирішення проблем територій за рахунок реалізації грантових проектів.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська у своїй промові наголосила на важливості діяльності Асоціації, адже вона сприяє ефективному здійсненню органами місцевого самоврядування Вінницької області своїх повноважень, місцевому і регіональному розвитку, узгодженню дій щодо захисту прав та інтересів територіальних громад.

Депутат обласної Ради Віктор Цибульський, голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, голови Чернівецької районної ради та державної адміністрації Василь Мельничук та Олег Антонюк, під час презентації підкреслили важливість проведення тренінгів та семінарів для сільських та селищних голів з роз’ясненням основних принципів формування територіально спроможних громад та написання проектів з залученням не тільки місцевих бюджетних коштів,  а й іноземних.

Довідка: працює оновлений сайт Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за посиланням: http://sg.vn.ua

 

Повернутись Створено: 3 червня 2016 року, 13:27 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація