Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Асоціація органів місцевого самоврядування продовжує презентувати свою діяльність на Вінниччині Роздрукувати

Керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк разом зі своєю командою продовжує розповідати сільським та селищним головам про діяльність організації. 11 серпня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь в роботі Асоціації в Теплицькому та Тростянецькому районах області.

В засіданнях, що відбувалися, були присутні голови райдержадміністрацій Людмила Марцин та Леонід Лобань, голови рад  Василь Романюк  та Людмила Скапровська, голови сільських та селищних рад, депутати районних рад, представники органів місцевого самоврядування та громадські активісти.

Під час демонстрації діяльності підрозділів Асоціації її керівники розповіли про основні завдання, які ставить перед собою організація. Заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення, розвитку та реформування органів місцевого самоврядування  Валерій Рудик та в.о керівника Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей продемонстрували присутнім можливості Асоціації щодо налагодження міжнародних зв’язків, залучення іноземних інвестицій та написання грантових проектів. Особливу увагу представників органів місцевого самоврядування привернула інформація завідувача Центру промоції і зовнішніх зв’язків  Ольги Олійник щодо трьох основних напрямків допомоги громадян в пошуку партнерів за кордоном, а саме: програми Otlas, Up2Europe та партнерство з посольством Німеччини.

Крім того, в Тростянецькому районі директор Вінницького РВ Асоціації міст України Владислав Філатов, консультант з правових питань Сергій Романович та консультант з бюджетних питань-регіональний аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Ігор Вернигор презентували діяльність Асоціації міст України.

Загалом інформація, яку отримали представники Теплицького та Тростянецького районів,  допоможе сформувати правильну стратегію розвитку міжнародних партнерських відносин з європейськими країнами.

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 12:24 Переглядів: 1073

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація