Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Асоціація органів місцевого самоврядування продовжує презентувати свою діяльність на Вінниччині Роздрукувати

Керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк разом зі своєю командою продовжує розповідати сільським та селищним головам про діяльність організації. 11 серпня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь в роботі Асоціації в Теплицькому та Тростянецькому районах області.

В засіданнях, що відбувалися, були присутні голови райдержадміністрацій Людмила Марцин та Леонід Лобань, голови рад  Василь Романюк  та Людмила Скапровська, голови сільських та селищних рад, депутати районних рад, представники органів місцевого самоврядування та громадські активісти.

Під час демонстрації діяльності підрозділів Асоціації її керівники розповіли про основні завдання, які ставить перед собою організація. Заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення, розвитку та реформування органів місцевого самоврядування  Валерій Рудик та в.о керівника Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей продемонстрували присутнім можливості Асоціації щодо налагодження міжнародних зв’язків, залучення іноземних інвестицій та написання грантових проектів. Особливу увагу представників органів місцевого самоврядування привернула інформація завідувача Центру промоції і зовнішніх зв’язків  Ольги Олійник щодо трьох основних напрямків допомоги громадян в пошуку партнерів за кордоном, а саме: програми Otlas, Up2Europe та партнерство з посольством Німеччини.

Крім того, в Тростянецькому районі директор Вінницького РВ Асоціації міст України Владислав Філатов, консультант з правових питань Сергій Романович та консультант з бюджетних питань-регіональний аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Ігор Вернигор презентували діяльність Асоціації міст України.

Загалом інформація, яку отримали представники Теплицького та Тростянецького районів,  допоможе сформувати правильну стратегію розвитку міжнародних партнерських відносин з європейськими країнами.

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 12:24 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація