Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Асоціація органів місцевого самоврядування продовжує презентувати свою діяльність на Вінниччині Роздрукувати

Керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк разом зі своєю командою продовжує розповідати сільським та селищним головам про діяльність організації. 11 серпня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь в роботі Асоціації в Теплицькому та Тростянецькому районах області.

В засіданнях, що відбувалися, були присутні голови райдержадміністрацій Людмила Марцин та Леонід Лобань, голови рад  Василь Романюк  та Людмила Скапровська, голови сільських та селищних рад, депутати районних рад, представники органів місцевого самоврядування та громадські активісти.

Під час демонстрації діяльності підрозділів Асоціації її керівники розповіли про основні завдання, які ставить перед собою організація. Заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення, розвитку та реформування органів місцевого самоврядування  Валерій Рудик та в.о керівника Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей продемонстрували присутнім можливості Асоціації щодо налагодження міжнародних зв’язків, залучення іноземних інвестицій та написання грантових проектів. Особливу увагу представників органів місцевого самоврядування привернула інформація завідувача Центру промоції і зовнішніх зв’язків  Ольги Олійник щодо трьох основних напрямків допомоги громадян в пошуку партнерів за кордоном, а саме: програми Otlas, Up2Europe та партнерство з посольством Німеччини.

Крім того, в Тростянецькому районі директор Вінницького РВ Асоціації міст України Владислав Філатов, консультант з правових питань Сергій Романович та консультант з бюджетних питань-регіональний аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Ігор Вернигор презентували діяльність Асоціації міст України.

Загалом інформація, яку отримали представники Теплицького та Тростянецького районів,  допоможе сформувати правильну стратегію розвитку міжнародних партнерських відносин з європейськими країнами.

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 12:24 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація