Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Асоціація органів місцевого самоврядування провела зустріч із активом Калинівського району Роздрукувати

Протягом останніх трьох місяців Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування презентує свою діяльність у районах області, здійснюючи виїзні зустрічі. Відтак, сьогодні, 6 вересня, відбулася зустріч із Калинівською територіальною громадою. Були присутні голова обласної Ради та голова Асоціації Анатолій Олійник, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування Валерій Рудик, завідувача Центру промоцій і зовнішніх зв’язків Ольга Олійник, завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей.

В нараді також взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь Поліщук, голова Калинівської міської ради Анатолій Шамалюк, сільські, селищні голови, депутати районної та міської рад, громадські активісти.

Перш ніж розпочати презентацію Асоціації,  Анатолій Олійник вручив Подяки від імені обласної Ради та облдержадміністрації жителям Калинівської громади за їхню активну життєву позицію та в рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України.

Очільники Калинівського краю ознайомили гостей із результатами своєї діяльності, презентувавши їх на слайдах.

- Насамперед хочу наголосити на тому, що наша зустріч відбувається для того, аби налагодити з вами зворотній зв'язок, - звернув увагу голова обласної Ради, голова Асоціації Анатолій Олійник. – В Україні є лише три Асоціації органів місцевого самоврядування, які працюють в рамках однієї області. Асоціація – це платформа, яка дає можливість, в рамках обміну інформацією та позиціями, формувати нашу політику. 38% наших колег – це вперше обрані сільські голови, які активно з нами співпрацюють. Дуже важливо сьогодні розвивати наші території. Ми сьогодні спільно з вами маємо напрацьовувати пропозиції та від імені Асоціації органів місцевого самоврядування подавати ініціативи щодо змін діючого законодавства.        

Також Анатолій Дмитрович розповів про те, що минулого тижня було підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування та з Регіональним центром з надання вторинної безоплатної правової допомоги у Віннцькій області. Метою цього Меморандуму є співпраця, спрямована на захист прав і свобод людини, зокрема, права осіб на безоплатну правову допомогу, захист прав членів територіальних громад області.

Мова також йшла і про грантову роботу та більш активну участь в їх написанні, адже це дає можливість залучати позабюджетні кошти для розвитку територіальних громад району.

Під час демонстрації діяльності підрозділів Асоціації її керівники розповіли про основні завдання, які ставить перед собою організація. Заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення, розвитку та реформування органів місцевого самоврядування  Валерій Рудик та керівник Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей продемонстрували присутнім можливості Асоціації щодо налагодження міжнародних зв’язків, залучення іноземних інвестицій та написання грантових проектів.

Завідувач Центру промоції і зовнішніх зв’язків  Ольга Олійник розповіла присутнім про три основні напрями допомоги громадянам в пошуку партнерів за кордоном, а саме: програми Otlas, Up2Europe та партнерство з посольством Німеччини.

Також розповіла про основну мету Центру промоції та зовнішніх зв’язків. Відтак, у своєму виступі Ольга Валеріївна зазначила, що основною метою  Центру є забезпечення формування позитивного іміджу Асоціації через поширення актуальної та потрібної інформації серед зацікавлених осіб та сприяння міжрегіональному та міжнародному співробітництву Асоціації для виконання нею її статутних завдань.

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2016 року, 17:01 Переглядів: 1017

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація