23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Асоціація органів місцевого самоврядування провела зустріч із активом Калинівського району Роздрукувати

Протягом останніх трьох місяців Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування презентує свою діяльність у районах області, здійснюючи виїзні зустрічі. Відтак, сьогодні, 6 вересня, відбулася зустріч із Калинівською територіальною громадою. Були присутні голова обласної Ради та голова Асоціації Анатолій Олійник, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування Валерій Рудик, завідувача Центру промоцій і зовнішніх зв’язків Ольга Олійник, завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей.

В нараді також взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь Поліщук, голова Калинівської міської ради Анатолій Шамалюк, сільські, селищні голови, депутати районної та міської рад, громадські активісти.

Перш ніж розпочати презентацію Асоціації,  Анатолій Олійник вручив Подяки від імені обласної Ради та облдержадміністрації жителям Калинівської громади за їхню активну життєву позицію та в рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України.

Очільники Калинівського краю ознайомили гостей із результатами своєї діяльності, презентувавши їх на слайдах.

- Насамперед хочу наголосити на тому, що наша зустріч відбувається для того, аби налагодити з вами зворотній зв'язок, - звернув увагу голова обласної Ради, голова Асоціації Анатолій Олійник. – В Україні є лише три Асоціації органів місцевого самоврядування, які працюють в рамках однієї області. Асоціація – це платформа, яка дає можливість, в рамках обміну інформацією та позиціями, формувати нашу політику. 38% наших колег – це вперше обрані сільські голови, які активно з нами співпрацюють. Дуже важливо сьогодні розвивати наші території. Ми сьогодні спільно з вами маємо напрацьовувати пропозиції та від імені Асоціації органів місцевого самоврядування подавати ініціативи щодо змін діючого законодавства.        

Також Анатолій Дмитрович розповів про те, що минулого тижня було підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування та з Регіональним центром з надання вторинної безоплатної правової допомоги у Віннцькій області. Метою цього Меморандуму є співпраця, спрямована на захист прав і свобод людини, зокрема, права осіб на безоплатну правову допомогу, захист прав членів територіальних громад області.

Мова також йшла і про грантову роботу та більш активну участь в їх написанні, адже це дає можливість залучати позабюджетні кошти для розвитку територіальних громад району.

Під час демонстрації діяльності підрозділів Асоціації її керівники розповіли про основні завдання, які ставить перед собою організація. Заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення, розвитку та реформування органів місцевого самоврядування  Валерій Рудик та керівник Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей продемонстрували присутнім можливості Асоціації щодо налагодження міжнародних зв’язків, залучення іноземних інвестицій та написання грантових проектів.

Завідувач Центру промоції і зовнішніх зв’язків  Ольга Олійник розповіла присутнім про три основні напрями допомоги громадянам в пошуку партнерів за кордоном, а саме: програми Otlas, Up2Europe та партнерство з посольством Німеччини.

Також розповіла про основну мету Центру промоції та зовнішніх зв’язків. Відтак, у своєму виступі Ольга Валеріївна зазначила, що основною метою  Центру є забезпечення формування позитивного іміджу Асоціації через поширення актуальної та потрібної інформації серед зацікавлених осіб та сприяння міжрегіональному та міжнародному співробітництву Асоціації для виконання нею її статутних завдань.

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2016 року, 17:01 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація