Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Асоціація органів місцевого самоврядування прозвітувала про роботу у ІІІ кварталі поточного року Роздрукувати

19 жовтня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося онлайн засідання членів правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. До уваги учасників скайп-зустрічі було запропоновано чотири питання. Зокрема,  «Про затвердження звіту про результати роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за ІІІ квартал 2018 року», «Про затвердження плану роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на ІV квартал 2018 року», «Про прийом нових членів до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування» та «Про зміни до бюджету Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2018 рік».

Протягом звітного періоду Асоціацією надано 26 консультацій представникам органів місцевого самоврядування стосовно грантової діяльності та 12 консультацій щодо процесу добровільного об’єднання територіальних громад. Також проведена робота із адміністрування 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області. Так, зібрано сім фінальних та 366 поточних звітів та надано 150 консультацій представникам громад стосовно реалізації проектів-переможців конкурсу.

Здійснено роботу в напрямі визначення потенційних донорів для грантової діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування та її членів. Зокрема, систематизовано перелік інтернет-ресурсів, для пошуку донорів та сформовано перелік позабюджетних джерел фінансування для органів місцевого самоврядування, додано до методичних рекомендацій з питань написання грантових проектів та їх реалізації, а також розміщено на офіційному сайті Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Розпочато роботу зі створення карти потреб Вінницької області, зібрано та систематизовано інформацію щодо потреб області у грантовій допомозі.

Окрім цього, у ІІІ кварталі Асоціацією реалізовано проект «The Neigbours come-in» спільно з центром волонтеріату в місті Кельце Республіки Польща.

Проект Journey «Спільна організація для об’єднання  сільських мереж молодих підприємців» пройшов конкурсний відбір та став переможцем грантової програми ERASMUS +.

Під час звітного періоду підготовлено усі необхідні документи для отримання гранту (пройдено процес валідації).  Початок реалізації проекту розпочнеться 1 грудня 2018 року.   

Протягом ІІІ кварталу працівниками Центру організаційного-правового забезпечення розвитку і реформування місцевого самоврядування надано 60 юридичних консультацій, 15 – з питань функціонування органів місцевого самоврядування, 18 – пошук партнерів на міжрегіональному рівні та 12 – з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Підписано 10 Меморандумів про співробітництво на рівні ОТГ між Вінницькою та Хмельницькою областями. Знайдено та налагоджено контакт з потенційними партнерами Житомирської області – підготовлено 8 Меморандумів для підписання.

За період роботи в третьому кварталі до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування приєдналися нові члени – Махнівська територіальна громада Козятинського району та Якушинецька об’єднана територіальна громада.

Протягом звітного періоду кількість членських внесків до бюджету Асоціації збільшилась на 14 тис. 477 грн, сума загальних внесків у звітному періоді становить майже 470 тис. грн.

           

Повернутись Створено: 19 жовтня 2018 року, 16:35
Оновлено: 19 жовтня 2018 року, 17:50
Переглядів: 691

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація