Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Асоціація органів місцевого самоврядування Вінниччини презентувала свою діяльність у Барському та Мурованокуриловецькому районах Роздрукувати

9 серпня заступник голови обласної Ради Олександр Качур і керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк провели робочі зустрічі з очільниками територіальних громад, відвідавши два райони області.

У нараді, що відбулась у приміщенні Барської районної Ради, взяли  участь депутат обласної Ради Сергій Стаднік, голова районної ради Михайло Піддубний,  заступник голови райради Олександр Парчевський, селищні й сільські голови, представники районних робочих груп з грантової діяльності, депутати районної ради, представники засобів масової інформації району.

Розпочинаючи засідання, від імені голови Вінницької обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника до присутніх звернувся його заступник Олександр Качур.

– Сьогодні в Україні впроваджується низка реформ, однією з яких є адміністративно-територіальна, – підкреслив Олександр Качур. - Тому головна мета Асоціації – сприяти вам і вашим громадам у втіленні цієї реформи та надавати різноманітну консультативно-правову допомогу у процесі об’єднання громад. Ми готові підтримати будь-які рішення й ініціативи, спрямовані на розвиток і розбудову ваших територій та Вінницької області

Під час зустрічі керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк поінформував про зміни в структурі Асоціації, окреслив головні завдання та поділився  першими досягненнями.  Зокрема, він зазначив, що проведено низку семінарів і навчань; створено групу юристів-консультантів для надання юридичної допомоги органам місцевого самоврядування; запрацював оновлений сайт; вийшли перші номери газети «Вісник Вінницького самоврядування», а також надано багато телефонних та електронних консультацій.

– Асоціація органів місцевого самоврядування – це орган, який готовий сприяти і допомагати у ваших починаннях, а також досить потужний інструмент у відстоюванні ваших інтересів, – наголосив Віктор Вікалюк.

Він подякував очільникам територіальних громад Барського району, які взяли найактивнішу участь у 13-му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2016, подавши 66 проектів-заявок, 16 з яких стали переможцями.

Основні напрями діяльності в ході зустрічей презентували керівники Центрів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування: заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення, розвитку та реформування органів місцевого самоврядування  – Валерій Рудик, завідувач Центру промоції і зовнішніх зв’язків – Ольга Олійник, в.о керівника Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів – Володимир Репей.

Підсумовуючи нараду з очільниками територіальних громад Мурованокуриловецького району, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк закликав до більш активної діяльності у написанні грантових проектів, що сприятиме можливості залучення позабюджетних коштів для розвитку їхніх територій. Зокрема, він зауважив, що для участі у 13-му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, було подано лише 5 проектів, два з яких визначені переможцями.
– Сьогодні Асоціація володіє тими можливостями, які можуть вам допомогти і сприяти розвитку ваших територій, а також у залученні коштів від європейських партнерів, – резюмував Віктор Вікалюк.

 

Повернутись Створено: 9 серпня 2016 року, 17:48 Переглядів: 1074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація