13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Асоціація органів місцевого самоврядування Вінниччини презентувала свою діяльність у Барському та Мурованокуриловецькому районах Роздрукувати

9 серпня заступник голови обласної Ради Олександр Качур і керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк провели робочі зустрічі з очільниками територіальних громад, відвідавши два райони області.

У нараді, що відбулась у приміщенні Барської районної Ради, взяли  участь депутат обласної Ради Сергій Стаднік, голова районної ради Михайло Піддубний,  заступник голови райради Олександр Парчевський, селищні й сільські голови, представники районних робочих груп з грантової діяльності, депутати районної ради, представники засобів масової інформації району.

Розпочинаючи засідання, від імені голови Вінницької обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника до присутніх звернувся його заступник Олександр Качур.

– Сьогодні в Україні впроваджується низка реформ, однією з яких є адміністративно-територіальна, – підкреслив Олександр Качур. - Тому головна мета Асоціації – сприяти вам і вашим громадам у втіленні цієї реформи та надавати різноманітну консультативно-правову допомогу у процесі об’єднання громад. Ми готові підтримати будь-які рішення й ініціативи, спрямовані на розвиток і розбудову ваших територій та Вінницької області

Під час зустрічі керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк поінформував про зміни в структурі Асоціації, окреслив головні завдання та поділився  першими досягненнями.  Зокрема, він зазначив, що проведено низку семінарів і навчань; створено групу юристів-консультантів для надання юридичної допомоги органам місцевого самоврядування; запрацював оновлений сайт; вийшли перші номери газети «Вісник Вінницького самоврядування», а також надано багато телефонних та електронних консультацій.

– Асоціація органів місцевого самоврядування – це орган, який готовий сприяти і допомагати у ваших починаннях, а також досить потужний інструмент у відстоюванні ваших інтересів, – наголосив Віктор Вікалюк.

Він подякував очільникам територіальних громад Барського району, які взяли найактивнішу участь у 13-му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2016, подавши 66 проектів-заявок, 16 з яких стали переможцями.

Основні напрями діяльності в ході зустрічей презентували керівники Центрів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування: заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення, розвитку та реформування органів місцевого самоврядування  – Валерій Рудик, завідувач Центру промоції і зовнішніх зв’язків – Ольга Олійник, в.о керівника Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів – Володимир Репей.

Підсумовуючи нараду з очільниками територіальних громад Мурованокуриловецького району, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк закликав до більш активної діяльності у написанні грантових проектів, що сприятиме можливості залучення позабюджетних коштів для розвитку їхніх територій. Зокрема, він зауважив, що для участі у 13-му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, було подано лише 5 проектів, два з яких визначені переможцями.
– Сьогодні Асоціація володіє тими можливостями, які можуть вам допомогти і сприяти розвитку ваших територій, а також у залученні коштів від європейських партнерів, – резюмував Віктор Вікалюк.

 

Повернутись Створено: 9 серпня 2016 року, 17:48 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація