23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Асоціація районних та обласних рад розгляне питання реформи місцевого самоврядування Роздрукувати

24 квітня у Дніпропетровську відбудеться чергове засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад. Позицію голови Вінницької обласної Ради, віце-президента Асоціації з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Сергія Татусяка на заході представлятиме перший заступник голови облради Ігор Кревський.

З-поміж 15 питань порядку денного Правління розгляне такі: Про основні завдання Асоціації щодо забезпечення реалізації рішення Ради регіонів від 21 березня 2013 року стосовно реформи місцевого самоврядування; Про проекти Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про засади державної регіональної політики»; Досвід Дніпропетровської області щодо проектного підходу в розвитку місцевого самоврядування; Про результати аналізу стану виконання місцевих бюджетів за перший квартал 2013 року та пропозицій щодо їх наповнення.

Крім того члени Правління розглянуть проекти звернень Асоціації до Верховної Ради України та до Кабінету Міністрів України щодо: внесення змін до Кодексу України «Про надра»; внесення змін до Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 року № 59; внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Також будуть підняті питання про затвердження Плану роботи Правління та Секретаріату Асоціації на 2013 рік та про Пілотну програму обміну досвідом між обласними радами на 2013 рік.

 

Повернутись Створено: 24 квітня 2013 року, 15:17 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація