Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Асоціація самоврядців Вінниччини підготувала прохання до уряду Роздрукувати

14 листопада відбулися Загальні збори уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Окрім робочих питань, учасники (а це понад 300 делегатів з усіх районів області) обговорили нагальні проблеми органів самоврядування Вінниччини.

Зокрема, сільські та селищні голови висловили незадоволення нинішньою роботою Державного казначейства України. А саме: неможливістю використати власні кошти на рахунках.

Члени ВОАОМС звернулися до голови Асоціації Сергія Татусяка, щоб той як уповноважений представник Національного конгресу органів місцевого самоврядування в Кабінеті Міністрів України передав скарги вінничан урядові.

Крім прохання розпочати нормальну стабільну роботу казначейства, самоврядці висунули Кабміну пропозицію передати рахунки органів самоврядування на обслуговування якогось окремого банку.

Інше звернення членів Асоціації до урядовців стосувалося земельних питань. А саме: ухвалення законопроекту, який введе спеціальний збір з власників та орендарів земель сільськогосподарського призначення, спрямований на розвиток інфраструктури села. Крім цього, очільників місцевих рад цікавить статус земель за межами населених пунктів.

С.Татусяк доручив виконавчій дирекції оформити належним чином усі звернення членів Асоціації, після чого він передасть їх у Кабмін.

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 14:10 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація