Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Асоціація самоврядців Вінниччини підготувала прохання до уряду Роздрукувати

14 листопада відбулися Загальні збори уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Окрім робочих питань, учасники (а це понад 300 делегатів з усіх районів області) обговорили нагальні проблеми органів самоврядування Вінниччини.

Зокрема, сільські та селищні голови висловили незадоволення нинішньою роботою Державного казначейства України. А саме: неможливістю використати власні кошти на рахунках.

Члени ВОАОМС звернулися до голови Асоціації Сергія Татусяка, щоб той як уповноважений представник Національного конгресу органів місцевого самоврядування в Кабінеті Міністрів України передав скарги вінничан урядові.

Крім прохання розпочати нормальну стабільну роботу казначейства, самоврядці висунули Кабміну пропозицію передати рахунки органів самоврядування на обслуговування якогось окремого банку.

Інше звернення членів Асоціації до урядовців стосувалося земельних питань. А саме: ухвалення законопроекту, який введе спеціальний збір з власників та орендарів земель сільськогосподарського призначення, спрямований на розвиток інфраструктури села. Крім цього, очільників місцевих рад цікавить статус земель за межами населених пунктів.

С.Татусяк доручив виконавчій дирекції оформити належним чином усі звернення членів Асоціації, після чого він передасть їх у Кабмін.

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 14:10 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація