Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Авіаційна галузь Роздрукувати

Обласна влада готує рейс «Вінниця - Москва»

У травні 2013 року може запрацювати регулярний авіарейс «Москва-Вінниця-Москва», який здійснюватиме власними літаками АТ «Мотор Січ» (м.Запоріжжя).
З цього приводу 17 січня у Вінниці відбулася нарада за участю голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, заступника Вінницького міського голови Валерія Коровія, начальників профільних управлінь та керівництва аеропорту «Вінниця». Сторону перевізника представляли: директор авіакомпанії «Мотор Січ» Геннадій Маслов, його заступники та керівники підрозділів компанії.

Інформуючи присутніх про перспективи авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва», начальник управління транспорту ОДА Анатолій Вакар зауважив, що аеропорт «Вінниця» на сьогодні не має жодного регулярного рейсу, хоча має відповідні потужності та статус міжнародного. Фахівці здійснили моніторинг пасажиропотоку з центральних областей України до столиці Російської Федерації і виявили, що на даний напрямок є попит, відтак авіарейс може стати перспективним проектом.
– Так як «Мотор Січ» має досвід організації польотів до Москви, а також філію свого підприємства у Вінниці, – ми звернулися з пропозицію співпраці у даному напрямі саме до цієї компанії, – повідомив А.Вакар.
Іван Мовчан запевнив, що обласна влада готова взяти на себе всі необхідні зобов’язання щодо організації авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва», в тому числі і в частині співфінансування.
– За ці кілька місяців, що залишилися до травня, необхідно провести піар-кампанію не тільки на Вінниччині, а й у сусідніх областях – Чернівецькій, Хмельницькій, Кіровоградській, які зацікавлені у даному сполученні, – зауважив голова облдержадміністрації.
Сергій Татусяк додав, що тема розвитку комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» для обласної Ради є завжди актуальною.
– Щодо міжнародних рейсів – влітку ми возимо людей в Чорногорію, пробували перельоти до Польщі – то є бажання людей, є зацікавленість туристичних фірм. Крім того, зараз ми маємо нові реалії – Єврорегіон «Дністер», що теж може стати одним з напрямів розвитку аеропорту «Вінниця», – прокоментував С.Татусяк.
По завершенні наради, Іван Мовчан доручив протягом тижня сформувати план заходів з організації авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва». Після цього сторони мають намір скріпити домовленість Протоколом намірів щодо співробітництва.

Довідково: авіарейс «Москва-Вінниця-Москва» планується здійснювати літаками типу АН-24 та АН-140 компанії «Мотор Січ» (на 48 пасажирських місць) частотою 1-2 рази на тиждень. Вартість перельоту (попередньо) – 2 300 грн. в обидва боки.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1183

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація