Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Авіаційна галузь Роздрукувати

Обласна влада готує рейс «Вінниця - Москва»

У травні 2013 року може запрацювати регулярний авіарейс «Москва-Вінниця-Москва», який здійснюватиме власними літаками АТ «Мотор Січ» (м.Запоріжжя).
З цього приводу 17 січня у Вінниці відбулася нарада за участю голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, заступника Вінницького міського голови Валерія Коровія, начальників профільних управлінь та керівництва аеропорту «Вінниця». Сторону перевізника представляли: директор авіакомпанії «Мотор Січ» Геннадій Маслов, його заступники та керівники підрозділів компанії.

Інформуючи присутніх про перспективи авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва», начальник управління транспорту ОДА Анатолій Вакар зауважив, що аеропорт «Вінниця» на сьогодні не має жодного регулярного рейсу, хоча має відповідні потужності та статус міжнародного. Фахівці здійснили моніторинг пасажиропотоку з центральних областей України до столиці Російської Федерації і виявили, що на даний напрямок є попит, відтак авіарейс може стати перспективним проектом.
– Так як «Мотор Січ» має досвід організації польотів до Москви, а також філію свого підприємства у Вінниці, – ми звернулися з пропозицію співпраці у даному напрямі саме до цієї компанії, – повідомив А.Вакар.
Іван Мовчан запевнив, що обласна влада готова взяти на себе всі необхідні зобов’язання щодо організації авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва», в тому числі і в частині співфінансування.
– За ці кілька місяців, що залишилися до травня, необхідно провести піар-кампанію не тільки на Вінниччині, а й у сусідніх областях – Чернівецькій, Хмельницькій, Кіровоградській, які зацікавлені у даному сполученні, – зауважив голова облдержадміністрації.
Сергій Татусяк додав, що тема розвитку комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» для обласної Ради є завжди актуальною.
– Щодо міжнародних рейсів – влітку ми возимо людей в Чорногорію, пробували перельоти до Польщі – то є бажання людей, є зацікавленість туристичних фірм. Крім того, зараз ми маємо нові реалії – Єврорегіон «Дністер», що теж може стати одним з напрямів розвитку аеропорту «Вінниця», – прокоментував С.Татусяк.
По завершенні наради, Іван Мовчан доручив протягом тижня сформувати план заходів з організації авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва». Після цього сторони мають намір скріпити домовленість Протоколом намірів щодо співробітництва.

Довідково: авіарейс «Москва-Вінниця-Москва» планується здійснювати літаками типу АН-24 та АН-140 компанії «Мотор Січ» (на 48 пасажирських місць) частотою 1-2 рази на тиждень. Вартість перельоту (попередньо) – 2 300 грн. в обидва боки.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація