23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Авіаційна галузь Роздрукувати

Обласна влада готує рейс «Вінниця - Москва»

У травні 2013 року може запрацювати регулярний авіарейс «Москва-Вінниця-Москва», який здійснюватиме власними літаками АТ «Мотор Січ» (м.Запоріжжя).
З цього приводу 17 січня у Вінниці відбулася нарада за участю голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, заступника Вінницького міського голови Валерія Коровія, начальників профільних управлінь та керівництва аеропорту «Вінниця». Сторону перевізника представляли: директор авіакомпанії «Мотор Січ» Геннадій Маслов, його заступники та керівники підрозділів компанії.

Інформуючи присутніх про перспективи авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва», начальник управління транспорту ОДА Анатолій Вакар зауважив, що аеропорт «Вінниця» на сьогодні не має жодного регулярного рейсу, хоча має відповідні потужності та статус міжнародного. Фахівці здійснили моніторинг пасажиропотоку з центральних областей України до столиці Російської Федерації і виявили, що на даний напрямок є попит, відтак авіарейс може стати перспективним проектом.
– Так як «Мотор Січ» має досвід організації польотів до Москви, а також філію свого підприємства у Вінниці, – ми звернулися з пропозицію співпраці у даному напрямі саме до цієї компанії, – повідомив А.Вакар.
Іван Мовчан запевнив, що обласна влада готова взяти на себе всі необхідні зобов’язання щодо організації авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва», в тому числі і в частині співфінансування.
– За ці кілька місяців, що залишилися до травня, необхідно провести піар-кампанію не тільки на Вінниччині, а й у сусідніх областях – Чернівецькій, Хмельницькій, Кіровоградській, які зацікавлені у даному сполученні, – зауважив голова облдержадміністрації.
Сергій Татусяк додав, що тема розвитку комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» для обласної Ради є завжди актуальною.
– Щодо міжнародних рейсів – влітку ми возимо людей в Чорногорію, пробували перельоти до Польщі – то є бажання людей, є зацікавленість туристичних фірм. Крім того, зараз ми маємо нові реалії – Єврорегіон «Дністер», що теж може стати одним з напрямів розвитку аеропорту «Вінниця», – прокоментував С.Татусяк.
По завершенні наради, Іван Мовчан доручив протягом тижня сформувати план заходів з організації авіарейсу «Москва-Вінниця-Москва». Після цього сторони мають намір скріпити домовленість Протоколом намірів щодо співробітництва.

Довідково: авіарейс «Москва-Вінниця-Москва» планується здійснювати літаками типу АН-24 та АН-140 компанії «Мотор Січ» (на 48 пасажирських місць) частотою 1-2 рази на тиждень. Вартість перельоту (попередньо) – 2 300 грн. в обидва боки.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація