Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Автівки для бійців-спецпризначенців передали депутати облради від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Роздрукувати

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує допомагати бійцям сил спеціальних операцій. Цього разу координатори штабу-депутати обласної Ради спільно з Благодійним Фондом «Енергія Відродження» для потреб бійців передали дві автівки.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначає, що авто передають колезі-депутату обласної Ради Олегу Легезі та його підрозділу.

– Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб постійно спілкується з нашими військовими щодо їхніх потреб. Сьогодні разом із нашими координаторами – депутатами обласної Ради, а також із партнером штабу Благодійним Фондом «Енергія відродження» передаємо два автомобілі-позашляховики, які вкрай необхідні нашим воїнам для виконання бойових завдань безпосередньо на передовій, – сказав Вячеслав Соколовий. – Дякую всім депутатам, які долучилися до збору коштів на ці машини. Ми завжди працюємо за запитами наших військових. Розуміємо потреби, об`єднуємо свої зусилля та розв`язуємо такі питання.

Голова обласної Ради зазначає, що до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу часто звертаються за допомогою, і вона різнопланова – починаючи від потреб в транспортних засобах, тепловізорах, засобах захисту, до речей, необхідних для облаштування бліндажів та окопів.

– Дуже допомагає те, що керівник штабу Володимир Гройсман співпрацює з багатьма міжнародними організаціями, і в критичні моменти зимового періоду зарубіжні партнери нам передавали хімічні грілки, грубки та багато чого іншого, – додає Вячеслав Соколовий. – Ресурси не безмежні. Часом складно знайти саме ті транспортні засоби, які необхідні. Але це треба робити. Необхідно також зробити все, щоб авто були в повному порядку, готові до експлуатації в умовах фронту. Саме такі ми передаємо. Ми не маємо права на втому.

Військовослужбовець сил спеціальних призначень, каже, що автівки поїдуть на схід у Донецьку область.

– Авто зараз вкрай необхідні. В тих умовах, в яких ми працюємо, – це розхідний матеріал. Дуже багато автівок ми вже втратили, але важливо мати «колеса», щоб швидко виконувати бойові задачі та при цьому мати можливість виживати, – зазначає спецпризначенець. – Такі автомобілі, які сьогодні отримуємо, вже дуже добре себе зарекомендували, вони місткі, і на них можна працювати. Дякуючи таким людям, які нам допомагають, втрачені авто замінюються досить швидко.

Засновник Фонду «Енергія Відродження», депутат обласної Ради Андрій Поліщук розповів, що рік тому енергетики вирішили, що необхідно долучитися до благодійних справ, тому і створили цей Фонд.

– Директор нашого Фонду – депутат обласної Ради Олег Легеза пішов воювати, і ми маємо достовірні дані про потреби на фронті.  Це вже 26-ий та 27-ий автомобілі, які ми передаємо військовим, – каже Андрій Поліщук. – Деякі обладнуємо спеціально під конкретні потреби. Всі машини проходять ТО, бо на фронті важливий не стільки комфорт, скільки надійність, щоб машина з поля бою могла виїхати своїм ходом. Ці всі задачі виконуються. Деякі авто не «проживають» і тижня. Але що зробиш, це війна. Ця допомога наближає нашу перемогу і це нас тішить.  

Андрій Поліщук зазначив, що Благодійний Фонд тісно співпрацює з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом.

– Там спілкуються всі благодійники, обмінюються досвідом, інформацією, донорами, допомогою. Волонтери нашого Фонду можуть звернутися до штабу та вирішити всі питання, у нас правильна співпраця. Таке можливо тільки в Україні, – додає депутат обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 травня 2023 року, 16:15

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація