Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Автомобіль, придбаний за благодійні кошти депутатів обласної Ради, відремонтовано та передано в зону АТО Роздрукувати

6 жовтня на території  обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради»   відбулась урочиста передача відремонтованого автомобіля німецького виробництва “Opel”  на потреби правонаступнику  9-го батальйону територіальної оборони – 9 окремому мотопіхотному батальйону 59 мотопіхотної бригади.

Депутат обласної Ради, голова постійної комісія з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян Віталій Мрачковський від імені обласної Ради передав  ключі та документи від автівки  заступнику командира з озброєння батальйону Михайлу Мокріді.

Нагадаємо, що 30 липня минулого року на потреби 9-го батальйону територіальної оборони було офіційно передано, придбаний на зібрані благодійні кошти депутатів обласної Ради, автомобіль німецького виробництва “Opel”. Ініціативу щодо збору коштів для потреб української армії озвучив  позафракційний депутат Олександр Яремчук, який  під час проведення 26 позачергової сесії Вінницької обласної Ради запропонував колегам добровільно зібрати благодійні кошти з кожного депутата в розмірі 1 тис.грн. для матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України, зокрема бійців-вінничан, що беруть участь у бойових діях в зоні АТО. Автомобіль було придбано на загальну суму 147 тис.грн.

В зоні АТО автомобіль  довгий час використовувався  для перевезення військових вантажів та військовослужбовців.

Після відправлення батальйону із зони АТО на ротацію та зміни його дислокації  і перейменування  він використовувався волонтерами для перевезення  благодійної допомоги в зону АТО.  Автомобіль був капітально відремонтований силами працівників обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради». Благодійні кошти на його ремонт,    в сумі майже 50 тис. грн. були зібрані за ініціативи начальника автобази обласної Ради Андрія Сірака. На цей час знову виникла гостра потреба у використанні автомобіля, оскільки 9 окремий мотопіхотний  батальйон виконує бойові завдання в  місті Попасна Луганської області. 

Повернутись Створено: 6 жовтня 2015 року, 17:02 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація