Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Автомобілістів й дорожників Вінниччини вітали із прийдешнім професійним святом Роздрукувати

Сьогодні, 25 жовтня, напередодні Дня автомобіліста і дорожника відбулися урочисті заходи. Кращих працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Вінниччини привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник.

– Хочу подякувати за вашу самовіддану працю, адже представники вашої професії є в кожній галузі, – зазначив Михайло Кременюк, вітаючи автомобілістів та дорожників від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу. – В першу чергу, хочу подякувати водіям, адже вони, щодня виїжджаючи на дороги, зустрічаються з небезпекою. Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Також Михайло Володимирович побажав усім присутнім щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах.

– До 2019 року було побудовано 202 км доріг державного значення, а цьогоріч ще 92 км. Також в області активно проводиться будівництво та оновлення доріг місцевого значення. Так, протягом двох років зроблено поточний середній ремонт 38 км місцевих доріг, цього року – близько 40 км,  сказав під час виступу Василь Броварник. – Сьогодні значна увага приділена ремонту мостових споруд з використанням новітніх технологій. Загалом, в області буде відновлено 20 мостових споруд: 13 об’єктів на дорогах місцевого значення та 7 – на автошляхах державного значення. Безперечно, стан інфраструктури доріг залежить від злагодженої роботи працівників дорожнього господарства та автомобільного транспорту.

Загалом, у поточному році також забезпечено 25 км освітлення та нового бар’єрного огородження на ділянках автошляхів державного значення, встановлено 20 пішохідних переходів підвищеної видимості, 28 км пластикової розмітки, 10 острівців (засобів заспокоєння руху), 17 км тротуарів.

Окрема увага була приділена роботі автомобілістів. За даними Головного управління статистики у Вінницькій області, протягом січня – вересня  2019 р. підприємствами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) доставлено споживачам 3,7 млн. тонн вантажів, що становить 24% від загальнообласних обсягів вантажних перевезень усіма видами транспорту.

Автомобільний транспорт забезпечив за 9 місяців цього року понад третину пасажирських перевезень області – 56,9 млн.

В ході урочистих заходів за сумлінну працю, значні професійні здобутки та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Вінниччини нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради. Зокрема, грамоту отримав депутат обласної Ради, директор приватного підприємства «АТП Кривешко» Сергій Кривешко.

День автомобіліста і дорожника в Україні почали відзначати з 1993 року, відповідно до Указу Президента № 452/93. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2019 року, 14:58 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація