Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Автомобільний ринок Роздрукувати

Сергій Татусяк відкрив автосалон «Renault»

Компанія «Фаворит Авто-Вінниця», офіційний дилер Renault у Вінницькій області, 2 серпня урочисто відкрила двері нового автосалону в обласному центрі. Символічну стрічку на церемонії відкриття перерізали голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, генеральний директор ЗАТ «Рено Україна» Марк Леграсье та заступник міського голови Валерій Коровій.

За словами Сергія Татусяка відкриття офіційного дилерського представництва у Вінниці не просто розширює мережу компанії Renault, яка на сьогоднішній день налічує 18 тисяч представництв, а й дає автолюбителям право вибору.
− На дорогах Євросоюзу найчастіше зустрічаються автомобілі марок «Мерседес», «БМВ» та «Рено». Вибагливий європейський споживач обирає виключно якісні речі. Приємно, що тепер кожен вінничанин зможе стати клієнтом автосалону європейського класу і без зайвих клопотів та довгого очікування придбати обрану модель, − сказав Сергій Пилипович у вітальному слові.
Для презентації компанія у просторому шоу-румі загальною площею 320 кв. м виставила повний модельний ряд автомобілів «Renault». За словами власників, працівники відділу продажів і сервісні консультанти автосалону пройшли спеціальне навчання, відтак готові надавати висококваліфіковані послуги покупцям. Крім того у новому салоні при потребі можна отримати кредит.
Окрім розважальної програми з нагоди відкриття автосалону, було презентовано три оновлені моделі автомобілів Renault: спортивний Megane Coupe, вишуканий Latitude та потужний Koleos.

 

Повернутись Створено: 4 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1198

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація