Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Автомобільний ринок Роздрукувати

Сергій Татусяк відкрив автосалон «Renault»

Компанія «Фаворит Авто-Вінниця», офіційний дилер Renault у Вінницькій області, 2 серпня урочисто відкрила двері нового автосалону в обласному центрі. Символічну стрічку на церемонії відкриття перерізали голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, генеральний директор ЗАТ «Рено Україна» Марк Леграсье та заступник міського голови Валерій Коровій.

За словами Сергія Татусяка відкриття офіційного дилерського представництва у Вінниці не просто розширює мережу компанії Renault, яка на сьогоднішній день налічує 18 тисяч представництв, а й дає автолюбителям право вибору.
− На дорогах Євросоюзу найчастіше зустрічаються автомобілі марок «Мерседес», «БМВ» та «Рено». Вибагливий європейський споживач обирає виключно якісні речі. Приємно, що тепер кожен вінничанин зможе стати клієнтом автосалону європейського класу і без зайвих клопотів та довгого очікування придбати обрану модель, − сказав Сергій Пилипович у вітальному слові.
Для презентації компанія у просторому шоу-румі загальною площею 320 кв. м виставила повний модельний ряд автомобілів «Renault». За словами власників, працівники відділу продажів і сервісні консультанти автосалону пройшли спеціальне навчання, відтак готові надавати висококваліфіковані послуги покупцям. Крім того у новому салоні при потребі можна отримати кредит.
Окрім розважальної програми з нагоди відкриття автосалону, було презентовано три оновлені моделі автомобілів Renault: спортивний Megane Coupe, вишуканий Latitude та потужний Koleos.

 

Повернутись Створено: 4 серпня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація