23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Баланівські освітяни розробили програму «Дружини юних пожежників» Роздрукувати

Постійна комісія обласної Ради з питань освіти і науки на чолі із головою Інною Цимбал на своєму засіданні розглянули нову авторську програму з позашкільної освіти. Це навчальна програма «Дружини юних пожежників» для учнів 6-8 класів загальноосвітніх шкіл, яку розробили педагоги Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району Вінниччини.

Обговоривши зміст програми, члени комісії прийняли рішення направити листи щодо підтримки даної програми до Міністерства освіти і науки України та Інституту інноваційних технологій.

Крім того, на зазначеному засіданні учасники ознайомилися із деякими новаціями в освітньому законодавстві. Зокрема, з законодавчим забезпеченням розвитку вищої освіти в Україні та внесеними змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005р.№ 823 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування , після досягнення 18-річного віку».

Також комісія розглянула питання «Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам установ, організацій та закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад області». Присутні заслухали інформацію заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Андрія Лисака та головного спеціаліста Управління спільної комунальної власності територіальних громад області Валентини Шашенок. Інформацію було взято до уваги та схвалено проект розпорядження із подальшим внесенням його на затвердження чергової сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 квітня 2013 року, 12:46 Переглядів: 1073

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація