Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Барське районне бюро технічної інвентаризації працюватиме над створенням електронної бази даних Роздрукувати

10 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин відвідали комунальну установу обласної Ради – Барське районне бюро технічної інвентаризації. Разом з головою Барської районної ради Михайлом Піддубним та першим заступником голови райдержадміністрації Нелею Мельник вони ознайомились з роботою підприємства.

30 червня відбулась чергова 21 сесія обласної Ради 7 скликання, під час якої депутати прийняли рішення про укладання контракту на посаду начальника комунального підприємства «Барське районне технічне бюро інвентаризації» з Геннадієм Мельником. Контракт укладений терміном на три роки.

Під час зустрічі з колективом підприємства голова обласної Ради Анатолій Олійник зачитав рішення сесії та особисто вручив контракт Геннадію Анатолійовичу.

– Конкурсною комісією обласної Ради проведено близько 25 конкурсів, згідно яких призначено 23 керівника комунальних підприємств, установ та організацій, що є спільною комунальною власністю Ради, – зазначив Анатолій Дмитрович у своєму виступі. – Начальник БТІ Геннадій Мельник пройшов конкурсний відбір та був затверджений на посаду рішенням сесії. Впевнений, він готовий працювати на результат, покращувати умови праці, збільшувати показники успішності підприємства.

Також Анатолій Дмитрович наголосив на необхідності створення електронної бази даних архівних справ та технічних паспортів, що підвищить ефективність і швидкість обслуговування населення.

Наразі на підприємстві працює 7 працівників, які надають послуги жителям Барського району та обслуговують 93 села. Підприємство проводить технічну інвентаризацію новозбудованих, реконструйованих та наявних об’єктів рухомого і нерухомого майна. До об’єктів, що підлягають технічній інвентаризації, належать житлові будинки квартирного типу та садибного типу, розташовані на окремих земельних ділянках, будинки і споруди громадського, виробничого та іншого призначення, допоміжні будівлі та споруди, садові та дачні будинки, гаражі тощо.

 

Повернутись Створено: 10 липня 2017 року, 16:09 Переглядів: 1186

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація