Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

Барське районне бюро технічної інвентаризації працюватиме над створенням електронної бази даних Роздрукувати

10 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин відвідали комунальну установу обласної Ради – Барське районне бюро технічної інвентаризації. Разом з головою Барської районної ради Михайлом Піддубним та першим заступником голови райдержадміністрації Нелею Мельник вони ознайомились з роботою підприємства.

30 червня відбулась чергова 21 сесія обласної Ради 7 скликання, під час якої депутати прийняли рішення про укладання контракту на посаду начальника комунального підприємства «Барське районне технічне бюро інвентаризації» з Геннадієм Мельником. Контракт укладений терміном на три роки.

Під час зустрічі з колективом підприємства голова обласної Ради Анатолій Олійник зачитав рішення сесії та особисто вручив контракт Геннадію Анатолійовичу.

– Конкурсною комісією обласної Ради проведено близько 25 конкурсів, згідно яких призначено 23 керівника комунальних підприємств, установ та організацій, що є спільною комунальною власністю Ради, – зазначив Анатолій Дмитрович у своєму виступі. – Начальник БТІ Геннадій Мельник пройшов конкурсний відбір та був затверджений на посаду рішенням сесії. Впевнений, він готовий працювати на результат, покращувати умови праці, збільшувати показники успішності підприємства.

Також Анатолій Дмитрович наголосив на необхідності створення електронної бази даних архівних справ та технічних паспортів, що підвищить ефективність і швидкість обслуговування населення.

Наразі на підприємстві працює 7 працівників, які надають послуги жителям Барського району та обслуговують 93 села. Підприємство проводить технічну інвентаризацію новозбудованих, реконструйованих та наявних об’єктів рухомого і нерухомого майна. До об’єктів, що підлягають технічній інвентаризації, належать житлові будинки квартирного типу та садибного типу, розташовані на окремих земельних ділянках, будинки і споруди громадського, виробничого та іншого призначення, допоміжні будівлі та споруди, садові та дачні будинки, гаражі тощо.

 

Повернутись Створено: 10 липня 2017 року, 16:09 Переглядів: 1416

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація