Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Барське районне бюро технічної інвентаризації працюватиме над створенням електронної бази даних Роздрукувати

10 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин відвідали комунальну установу обласної Ради – Барське районне бюро технічної інвентаризації. Разом з головою Барської районної ради Михайлом Піддубним та першим заступником голови райдержадміністрації Нелею Мельник вони ознайомились з роботою підприємства.

30 червня відбулась чергова 21 сесія обласної Ради 7 скликання, під час якої депутати прийняли рішення про укладання контракту на посаду начальника комунального підприємства «Барське районне технічне бюро інвентаризації» з Геннадієм Мельником. Контракт укладений терміном на три роки.

Під час зустрічі з колективом підприємства голова обласної Ради Анатолій Олійник зачитав рішення сесії та особисто вручив контракт Геннадію Анатолійовичу.

– Конкурсною комісією обласної Ради проведено близько 25 конкурсів, згідно яких призначено 23 керівника комунальних підприємств, установ та організацій, що є спільною комунальною власністю Ради, – зазначив Анатолій Дмитрович у своєму виступі. – Начальник БТІ Геннадій Мельник пройшов конкурсний відбір та був затверджений на посаду рішенням сесії. Впевнений, він готовий працювати на результат, покращувати умови праці, збільшувати показники успішності підприємства.

Також Анатолій Дмитрович наголосив на необхідності створення електронної бази даних архівних справ та технічних паспортів, що підвищить ефективність і швидкість обслуговування населення.

Наразі на підприємстві працює 7 працівників, які надають послуги жителям Барського району та обслуговують 93 села. Підприємство проводить технічну інвентаризацію новозбудованих, реконструйованих та наявних об’єктів рухомого і нерухомого майна. До об’єктів, що підлягають технічній інвентаризації, належать житлові будинки квартирного типу та садибного типу, розташовані на окремих земельних ділянках, будинки і споруди громадського, виробничого та іншого призначення, допоміжні будівлі та споруди, садові та дачні будинки, гаражі тощо.

 

Повернутись Створено: 10 липня 2017 року, 16:09 Переглядів: 1335

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація