23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Барське районне бюро технічної інвентаризації працюватиме над створенням електронної бази даних Роздрукувати

10 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин відвідали комунальну установу обласної Ради – Барське районне бюро технічної інвентаризації. Разом з головою Барської районної ради Михайлом Піддубним та першим заступником голови райдержадміністрації Нелею Мельник вони ознайомились з роботою підприємства.

30 червня відбулась чергова 21 сесія обласної Ради 7 скликання, під час якої депутати прийняли рішення про укладання контракту на посаду начальника комунального підприємства «Барське районне технічне бюро інвентаризації» з Геннадієм Мельником. Контракт укладений терміном на три роки.

Під час зустрічі з колективом підприємства голова обласної Ради Анатолій Олійник зачитав рішення сесії та особисто вручив контракт Геннадію Анатолійовичу.

– Конкурсною комісією обласної Ради проведено близько 25 конкурсів, згідно яких призначено 23 керівника комунальних підприємств, установ та організацій, що є спільною комунальною власністю Ради, – зазначив Анатолій Дмитрович у своєму виступі. – Начальник БТІ Геннадій Мельник пройшов конкурсний відбір та був затверджений на посаду рішенням сесії. Впевнений, він готовий працювати на результат, покращувати умови праці, збільшувати показники успішності підприємства.

Також Анатолій Дмитрович наголосив на необхідності створення електронної бази даних архівних справ та технічних паспортів, що підвищить ефективність і швидкість обслуговування населення.

Наразі на підприємстві працює 7 працівників, які надають послуги жителям Барського району та обслуговують 93 села. Підприємство проводить технічну інвентаризацію новозбудованих, реконструйованих та наявних об’єктів рухомого і нерухомого майна. До об’єктів, що підлягають технічній інвентаризації, належать житлові будинки квартирного типу та садибного типу, розташовані на окремих земельних ділянках, будинки і споруди громадського, виробничого та іншого призначення, допоміжні будівлі та споруди, садові та дачні будинки, гаражі тощо.

 

Повернутись Створено: 10 липня 2017 року, 16:09 Переглядів: 1156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація