Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Барський район – лідер за темпами розвитку дошкілля Роздрукувати

17 січня голова Барської районної державної адміністрації Геннадій Лук інформував про показники соціально-економічного розвитку району за минулій рік. Звітуючи про здобутки і плани у сферах АПК, охорони здоров’я, культури, освіти, ЖКГ та інших, він наголосив на майже стовідсотковому охопленні дітей дошкільною освітою. Цього вдалося досягти за рахунок створення навчально-виховних комплексів та додаткових груп на базі функціонуючих дошкільних навчальних установ. Таким чином, протягом року у районі створено 200 нових місць для дошкільнят.

– Зазначений показник по всій області сягає 1840 місць, – повідомив директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк. Він також зауважив, що за рахунок перерозподілу видатків бюджету на освіту, вдається заохочувати і педагогічних працівників. Крім того, розміри фінансової винагороди повсякчас зростають.

За словами голови райдержадміністрації, у ході реформування медичної галузі першочерговим завданням стало покращення матеріально-технічної бази закладів, особливо первинної ланки. Протягом минулого року проведено ремонт 10 амбулаторій та 26 ФАПів на суму 1 млн. 942 тис.грн. Директор Департаменту охорони здоров’я Лідія Діденко зауважила, що якість забезпечення обладнанням, медикаментами і кадрами, дозволяє зосередиться на поліпшенні якості надання послуг населенню.

Результативно спрацювали і у культурній галузі, адже з-поміж 99 існуючих у районі об’єктів, до ладу довели понад 30. За рахунок районного бюджету і коштів територіальних громад у них оновлено матеріально-технічну базу, загальною вартістю понад 200 тис.грн. Начальник управління культури облдержадміністрації Марія Скрипник наголосила на тому, що Барський район один із небагатьох, де активно переймаються збереженням пам’яток архітектури, також вкладаючи значний фінансовий ресурс.

Загальна кількість коштів, використаних на соціально-економічний розвиток району, становить 9,8 млн.грн.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк схвально відгукнувся про співпрацю влади і громади району, адже на 1 бюджетну гривню тут залучили 4 позабюджетних.

Сприяти надходженню додаткового ресурсу до громад, за словами голови облради, спроможна міжнародна співпраця та написання грантових проектів. Сергій Татусяк зазначив, що у району чималий потенціал для ефективних результатів у цьому напрямі. 

Повернутись Створено: 18 січня 2014 року, 14:42 Переглядів: 1555

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація