23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Барський район – лідер за темпами розвитку дошкілля Роздрукувати

17 січня голова Барської районної державної адміністрації Геннадій Лук інформував про показники соціально-економічного розвитку району за минулій рік. Звітуючи про здобутки і плани у сферах АПК, охорони здоров’я, культури, освіти, ЖКГ та інших, він наголосив на майже стовідсотковому охопленні дітей дошкільною освітою. Цього вдалося досягти за рахунок створення навчально-виховних комплексів та додаткових груп на базі функціонуючих дошкільних навчальних установ. Таким чином, протягом року у районі створено 200 нових місць для дошкільнят.

– Зазначений показник по всій області сягає 1840 місць, – повідомив директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк. Він також зауважив, що за рахунок перерозподілу видатків бюджету на освіту, вдається заохочувати і педагогічних працівників. Крім того, розміри фінансової винагороди повсякчас зростають.

За словами голови райдержадміністрації, у ході реформування медичної галузі першочерговим завданням стало покращення матеріально-технічної бази закладів, особливо первинної ланки. Протягом минулого року проведено ремонт 10 амбулаторій та 26 ФАПів на суму 1 млн. 942 тис.грн. Директор Департаменту охорони здоров’я Лідія Діденко зауважила, що якість забезпечення обладнанням, медикаментами і кадрами, дозволяє зосередиться на поліпшенні якості надання послуг населенню.

Результативно спрацювали і у культурній галузі, адже з-поміж 99 існуючих у районі об’єктів, до ладу довели понад 30. За рахунок районного бюджету і коштів територіальних громад у них оновлено матеріально-технічну базу, загальною вартістю понад 200 тис.грн. Начальник управління культури облдержадміністрації Марія Скрипник наголосила на тому, що Барський район один із небагатьох, де активно переймаються збереженням пам’яток архітектури, також вкладаючи значний фінансовий ресурс.

Загальна кількість коштів, використаних на соціально-економічний розвиток району, становить 9,8 млн.грн.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк схвально відгукнувся про співпрацю влади і громади району, адже на 1 бюджетну гривню тут залучили 4 позабюджетних.

Сприяти надходженню додаткового ресурсу до громад, за словами голови облради, спроможна міжнародна співпраця та написання грантових проектів. Сергій Татусяк зазначив, що у району чималий потенціал для ефективних результатів у цьому напрямі. 

Повернутись Створено: 18 січня 2014 року, 14:42 Переглядів: 1496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація