Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Барський район – лідер за темпами розвитку дошкілля Роздрукувати

17 січня голова Барської районної державної адміністрації Геннадій Лук інформував про показники соціально-економічного розвитку району за минулій рік. Звітуючи про здобутки і плани у сферах АПК, охорони здоров’я, культури, освіти, ЖКГ та інших, він наголосив на майже стовідсотковому охопленні дітей дошкільною освітою. Цього вдалося досягти за рахунок створення навчально-виховних комплексів та додаткових груп на базі функціонуючих дошкільних навчальних установ. Таким чином, протягом року у районі створено 200 нових місць для дошкільнят.

– Зазначений показник по всій області сягає 1840 місць, – повідомив директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк. Він також зауважив, що за рахунок перерозподілу видатків бюджету на освіту, вдається заохочувати і педагогічних працівників. Крім того, розміри фінансової винагороди повсякчас зростають.

За словами голови райдержадміністрації, у ході реформування медичної галузі першочерговим завданням стало покращення матеріально-технічної бази закладів, особливо первинної ланки. Протягом минулого року проведено ремонт 10 амбулаторій та 26 ФАПів на суму 1 млн. 942 тис.грн. Директор Департаменту охорони здоров’я Лідія Діденко зауважила, що якість забезпечення обладнанням, медикаментами і кадрами, дозволяє зосередиться на поліпшенні якості надання послуг населенню.

Результативно спрацювали і у культурній галузі, адже з-поміж 99 існуючих у районі об’єктів, до ладу довели понад 30. За рахунок районного бюджету і коштів територіальних громад у них оновлено матеріально-технічну базу, загальною вартістю понад 200 тис.грн. Начальник управління культури облдержадміністрації Марія Скрипник наголосила на тому, що Барський район один із небагатьох, де активно переймаються збереженням пам’яток архітектури, також вкладаючи значний фінансовий ресурс.

Загальна кількість коштів, використаних на соціально-економічний розвиток району, становить 9,8 млн.грн.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк схвально відгукнувся про співпрацю влади і громади району, адже на 1 бюджетну гривню тут залучили 4 позабюджетних.

Сприяти надходженню додаткового ресурсу до громад, за словами голови облради, спроможна міжнародна співпраця та написання грантових проектів. Сергій Татусяк зазначив, що у району чималий потенціал для ефективних результатів у цьому напрямі. 

Повернутись Створено: 18 січня 2014 року, 14:42 Переглядів: 1741

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація