23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Басейнова рада Південного Бугу провела перше засідання Роздрукувати

Сьогодні, 19 квітня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у першому засіданні Басейнової ради Південного Бугу. Присутні також були начальник Басейнового управління водних ресурсів р. Південний Буг Андрій Магера, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимир Крисько,  голова Басейнової ради Південного Бугу Віталій Мокін, а також 32 члена басейнової ради з 49.

Із вітальним словом перед присутніми виступив Михайло Кременюк, у своєму виступі він звернув увагу на ситуацію щодо якості води у річці Південний Буг.

– Сьогодні у Вінниці відбулась демонстрація землесосного снаряду НСС 800/400 з фрезою, який починаючи з 15 червня, після закінчення нерестового періоду, розчищатиме дно річки Південний Буг, – розповів Михайло Володимирович. – Земснаряд вдвічі потужніший за той, що було придбано минулого року.

Виготовила його херсонська компанія «ВВВ-Спецтехніка», яка співпрацює з 17 країнами світу.  На підставі тендерної процедури відкритих торгів техніку за кошти з обласного бюджету придбала комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Машиною, яка розчищатиме річку передусім на території Вінниці, керуватиме спеціально навчений екіпаж з трьох осіб. Вага земснаряду – 14 тонн, він може працювати на глибині до 14 метрів, потужність основного двигуна – 210 кВт.

Придбали земснаряд в березні цього року, вартість якого становить 5 млн 950 тис. грн. Кошти виділено з обласного бюджету.

В ході засідання Басейнової ради Південний Буг говорили також про стан поверхневих вод басейну річки Південний Буг, про основні проблеми та пошук шляхів їх вирішення; про облік водних та водогосподарських об’єктів і забезпечення доступу населення до інформації про них.

Також обговорили організаційні питання, зокрема, розглянули і затвердили зміни у регламенті Басейнової ради Південного Бугу, затвердили назви робочих органів Басейнової ради та затвердили план роботи ради на 2019 рік.

Повернутись Створено: 19 квітня 2019 року, 18:20 Переглядів: 347

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація