Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Басейнова рада Південного Бугу провела перше засідання Роздрукувати

Сьогодні, 19 квітня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у першому засіданні Басейнової ради Південного Бугу. Присутні також були начальник Басейнового управління водних ресурсів р. Південний Буг Андрій Магера, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимир Крисько,  голова Басейнової ради Південного Бугу Віталій Мокін, а також 32 члена басейнової ради з 49.

Із вітальним словом перед присутніми виступив Михайло Кременюк, у своєму виступі він звернув увагу на ситуацію щодо якості води у річці Південний Буг.

– Сьогодні у Вінниці відбулась демонстрація землесосного снаряду НСС 800/400 з фрезою, який починаючи з 15 червня, після закінчення нерестового періоду, розчищатиме дно річки Південний Буг, – розповів Михайло Володимирович. – Земснаряд вдвічі потужніший за той, що було придбано минулого року.

Виготовила його херсонська компанія «ВВВ-Спецтехніка», яка співпрацює з 17 країнами світу.  На підставі тендерної процедури відкритих торгів техніку за кошти з обласного бюджету придбала комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Машиною, яка розчищатиме річку передусім на території Вінниці, керуватиме спеціально навчений екіпаж з трьох осіб. Вага земснаряду – 14 тонн, він може працювати на глибині до 14 метрів, потужність основного двигуна – 210 кВт.

Придбали земснаряд в березні цього року, вартість якого становить 5 млн 950 тис. грн. Кошти виділено з обласного бюджету.

В ході засідання Басейнової ради Південний Буг говорили також про стан поверхневих вод басейну річки Південний Буг, про основні проблеми та пошук шляхів їх вирішення; про облік водних та водогосподарських об’єктів і забезпечення доступу населення до інформації про них.

Також обговорили організаційні питання, зокрема, розглянули і затвердили зміни у регламенті Басейнової ради Південного Бугу, затвердили назви робочих органів Басейнової ради та затвердили план роботи ради на 2019 рік.

Повернутись Створено: 19 квітня 2019 року, 18:20 Переглядів: 538

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація