Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Басейнова рада Південного Бугу провела перше засідання Роздрукувати

Сьогодні, 19 квітня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у першому засіданні Басейнової ради Південного Бугу. Присутні також були начальник Басейнового управління водних ресурсів р. Південний Буг Андрій Магера, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимир Крисько,  голова Басейнової ради Південного Бугу Віталій Мокін, а також 32 члена басейнової ради з 49.

Із вітальним словом перед присутніми виступив Михайло Кременюк, у своєму виступі він звернув увагу на ситуацію щодо якості води у річці Південний Буг.

– Сьогодні у Вінниці відбулась демонстрація землесосного снаряду НСС 800/400 з фрезою, який починаючи з 15 червня, після закінчення нерестового періоду, розчищатиме дно річки Південний Буг, – розповів Михайло Володимирович. – Земснаряд вдвічі потужніший за той, що було придбано минулого року.

Виготовила його херсонська компанія «ВВВ-Спецтехніка», яка співпрацює з 17 країнами світу.  На підставі тендерної процедури відкритих торгів техніку за кошти з обласного бюджету придбала комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Машиною, яка розчищатиме річку передусім на території Вінниці, керуватиме спеціально навчений екіпаж з трьох осіб. Вага земснаряду – 14 тонн, він може працювати на глибині до 14 метрів, потужність основного двигуна – 210 кВт.

Придбали земснаряд в березні цього року, вартість якого становить 5 млн 950 тис. грн. Кошти виділено з обласного бюджету.

В ході засідання Басейнової ради Південний Буг говорили також про стан поверхневих вод басейну річки Південний Буг, про основні проблеми та пошук шляхів їх вирішення; про облік водних та водогосподарських об’єктів і забезпечення доступу населення до інформації про них.

Також обговорили організаційні питання, зокрема, розглянули і затвердили зміни у регламенті Басейнової ради Південного Бугу, затвердили назви робочих органів Басейнової ради та затвердили план роботи ради на 2019 рік.

Повернутись Створено: 19 квітня 2019 року, 18:20 Переглядів: 385

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація