23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Батальйон «Вінниця» в черговий раз відправився в зону АТО Роздрукувати

1 червня бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» відправились в зону АТО. Вони замінять своїх колег, які тривалий час несуть службу на Сході країни.  

Проводжали бійців рідні та близькі, керівники поліції області та очільники регіону.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник побажав воїнам повернутись живими до рідних осель.

-Ми чекаємо на вас із перемогою над ворогом, що хоче знищити нашу Україну. І якщо вас  ми виховували на історичних подвигах наших дідів, то вже ваших дітей ми будемо виховувати на  подвигах, які здійснили ви, - зазначив голова обласної Ради.

Перед відправкою в зону АТО представники Спілки учасників АТО м.Вінниці та Вінницької області вручили нагороди бійцям батальйону.
Нагадаємо, за час проведення антитерористичної операції практично кожен другий правоохоронець Вінниччини ніс службу на Сході України. 

 

 

Повернутись Створено: 1 червня 2016 року, 18:07 Переглядів: 2443

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація