23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Батьки учнів Адамівської школи звернулись за допомогою до депутата обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Михайло Повшедний провів черговий прийом громадян у Погребищенському районі. Серед основних питань, піднятих на прийомі, були надання матеріальної допомоги на лікування та поліпшення соціально-побутових умов проживання громадян.

Під час прийому до Михайла Павловича звернулись батьки школярів Адамівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Вони занепокоєні ситуацією, що склалась навколо їхнього навчального закладу. Попри рішення сесії Погребищенської районної ради, яка проголосувала проти ліквідації школи, без попередження батьків учнів, її намагаються закрити.

– Як депутат обласної Ради, не можу стояти осторонь проблем мешканців мого виборчого округу. Тому наразі пишу депутатське звернення на ім’я  голови Погребищенської райдержадміністрації Івана Вінника за роз’ясненнями щодо законності дій, які відбуваються в Адамівській школі. В тому числі вимагаю пояснень від начальника відділу освіти облдержадміністрації щодо позбавлення дітей харчування та заборони віддачі книжок першого вересня, – повідомив Михайло Повшедний.

Михайло Повшедний зазначив, що триматиме ситуацію на контролі та, в межах своїх депутатських повноважень, допомагатиме батькам учнів, що навчаються в школі села Адамівка Погребищенського району.

Повернутись Створено: 4 вересня 2017 року, 16:08 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація