Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Батьки вбитих дітей Вінниччини озвучили свої вимоги керівництву області Роздрукувати

10 квітня, за ініціативи громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини”, відбулась зустріч її представників з першими особами облдержадміністрації, обласної Ради та керівниками силових структур області. Основною метою зібрання був пошук шляхів відновлення розслідувань особливо тяжких злочинів та грошової компенсації членам сімей, які потерпіли від цих злочинів.

Під час зустрічі голова громадської організації Тетяна Миколаївна Кушнір зауважила, що свої болючі проблеми вони вже не вперше озвучують у владних кабінетах. Але до цих пір не дочекалися справедливих рішень.

Як повідомили всі присутні батьки і родичі загиблих, над їхніми дітьми були вчинені тортури і вбивства, які десятиліттями не розслідуються правоохоронними органами. А причетні до вчинення цих злочинів досі не притягнуті до кримінальної відповідальності.

Керівництву області та представникам правоохоронних органів вони висунули свої вимоги про повторне, справедливе розслідування всіх справ та покарання винних.

Серед основних вимог – створення слідчої комісії за участі членів організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” з метою розслідування фактів численних вбивств і ДТП у Вінницькій області; відшкодування матеріальних і моральних збитків, заподіяних їм особами, що скоїли вбивства їхніх дітей; надання батькам вбитих дітей відповідного соціального статусу; встановлення у Вінниці спеціальної Стелли в пам'ять про загиблих дітей.

Також було запропоновано внести зміни до законодавства, які передбачали б відповідальність працівників правоохоронних органів за неналежне виконання своїх професійних обов’язків.

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив, що перші кроки з виконання вимог потерпілих вже зроблені. Він поінформував, що після його особистої зустрічі із заявниками 19 березня, їхнє звернення було надіслано виконувачу обов’язків Генерального прокурора України Олегу Махніцькому з клопотанням про створення комісії для негайного розгляду прихованих та призупинених розслідувань особливо тяжких злочинів і проханням вжити відповідних заходів прокурорського реагування.

– Спільно з громадськістю ми змусимо правоохоронні органи належним чином виконувати свої професійні обов’язки і докладемо всіх зусиль у відновленні законності та притягнення винних до відповідальності, – запевнив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 11 квітня 2014 року, 12:05 Переглядів: 1286

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація