23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Батьки вбитих дітей Вінниччини озвучили свої вимоги керівництву області Роздрукувати

10 квітня, за ініціативи громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини”, відбулась зустріч її представників з першими особами облдержадміністрації, обласної Ради та керівниками силових структур області. Основною метою зібрання був пошук шляхів відновлення розслідувань особливо тяжких злочинів та грошової компенсації членам сімей, які потерпіли від цих злочинів.

Під час зустрічі голова громадської організації Тетяна Миколаївна Кушнір зауважила, що свої болючі проблеми вони вже не вперше озвучують у владних кабінетах. Але до цих пір не дочекалися справедливих рішень.

Як повідомили всі присутні батьки і родичі загиблих, над їхніми дітьми були вчинені тортури і вбивства, які десятиліттями не розслідуються правоохоронними органами. А причетні до вчинення цих злочинів досі не притягнуті до кримінальної відповідальності.

Керівництву області та представникам правоохоронних органів вони висунули свої вимоги про повторне, справедливе розслідування всіх справ та покарання винних.

Серед основних вимог – створення слідчої комісії за участі членів організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” з метою розслідування фактів численних вбивств і ДТП у Вінницькій області; відшкодування матеріальних і моральних збитків, заподіяних їм особами, що скоїли вбивства їхніх дітей; надання батькам вбитих дітей відповідного соціального статусу; встановлення у Вінниці спеціальної Стелли в пам'ять про загиблих дітей.

Також було запропоновано внести зміни до законодавства, які передбачали б відповідальність працівників правоохоронних органів за неналежне виконання своїх професійних обов’язків.

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив, що перші кроки з виконання вимог потерпілих вже зроблені. Він поінформував, що після його особистої зустрічі із заявниками 19 березня, їхнє звернення було надіслано виконувачу обов’язків Генерального прокурора України Олегу Махніцькому з клопотанням про створення комісії для негайного розгляду прихованих та призупинених розслідувань особливо тяжких злочинів і проханням вжити відповідних заходів прокурорського реагування.

– Спільно з громадськістю ми змусимо правоохоронні органи належним чином виконувати свої професійні обов’язки і докладемо всіх зусиль у відновленні законності та притягнення винних до відповідальності, – запевнив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 11 квітня 2014 року, 12:05 Переглядів: 1258

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація