Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Батьки вбитих дітей Вінниччини озвучили свої вимоги керівництву області Роздрукувати

10 квітня, за ініціативи громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини”, відбулась зустріч її представників з першими особами облдержадміністрації, обласної Ради та керівниками силових структур області. Основною метою зібрання був пошук шляхів відновлення розслідувань особливо тяжких злочинів та грошової компенсації членам сімей, які потерпіли від цих злочинів.

Під час зустрічі голова громадської організації Тетяна Миколаївна Кушнір зауважила, що свої болючі проблеми вони вже не вперше озвучують у владних кабінетах. Але до цих пір не дочекалися справедливих рішень.

Як повідомили всі присутні батьки і родичі загиблих, над їхніми дітьми були вчинені тортури і вбивства, які десятиліттями не розслідуються правоохоронними органами. А причетні до вчинення цих злочинів досі не притягнуті до кримінальної відповідальності.

Керівництву області та представникам правоохоронних органів вони висунули свої вимоги про повторне, справедливе розслідування всіх справ та покарання винних.

Серед основних вимог – створення слідчої комісії за участі членів організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” з метою розслідування фактів численних вбивств і ДТП у Вінницькій області; відшкодування матеріальних і моральних збитків, заподіяних їм особами, що скоїли вбивства їхніх дітей; надання батькам вбитих дітей відповідного соціального статусу; встановлення у Вінниці спеціальної Стелли в пам'ять про загиблих дітей.

Також було запропоновано внести зміни до законодавства, які передбачали б відповідальність працівників правоохоронних органів за неналежне виконання своїх професійних обов’язків.

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив, що перші кроки з виконання вимог потерпілих вже зроблені. Він поінформував, що після його особистої зустрічі із заявниками 19 березня, їхнє звернення було надіслано виконувачу обов’язків Генерального прокурора України Олегу Махніцькому з клопотанням про створення комісії для негайного розгляду прихованих та призупинених розслідувань особливо тяжких злочинів і проханням вжити відповідних заходів прокурорського реагування.

– Спільно з громадськістю ми змусимо правоохоронні органи належним чином виконувати свої професійні обов’язки і докладемо всіх зусиль у відновленні законності та притягнення винних до відповідальності, – запевнив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 11 квітня 2014 року, 12:05 Переглядів: 1425

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація