Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Відбулася зустріч з громадською організацією «Батьки вбитих дітей Вінниччини» Роздрукувати

7 липня на прохання членів  громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини» під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка  відбулася зустріч її представників з представниками прокуратури, судів, органів внутрішніх справ, а також депутатів обласної Ради, громадськості та ЗМІ.

Представники громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини» в черговий раз розповіли учасникам зустрічі  про свої проблемами, які не вирішуються десятки років.

Батьки дітей, які загинули насильницькою смертю, зазначають, що їхні справи неналежно розслідуються правоохоронними органами області, а судді ухвалюють, як вони кажуть,  замовні рішення на користь вбивць та їхніх покровителів.

Серед основних вимог батьків – повторне  розслідування фактів численних вбивств і ДТП у Вінницькій області; відшкодування членам сімей, які потерпіли від цих злочинів матеріальних і моральних збитків, заподіяних їм особами, що скоїли вбивства. Окрім цього, присутні попросили підтримки  в спорудженні пам’ятника загиблим дітям від умисних кримінальних злочинів.

Також було запропоновано внести зміни до законодавства, які передбачали б відповідальність працівників правоохоронних органів за неналежне виконання своїх професійних обов’язків та прирівняти потерпілих від особливо тяжких злочинів з відповідними категоріями громадян, що втратили годувальника і користуються пільгами в комунальних платежах та медичному обслуговуванні.

Підсумовуючи результати зустрічі, голова обласної Ради Сергій Свитко сказав: «Даю доручення голові постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян Мрачковському Віталію Станіславовичу - підготувати разом з юристами обласної Ради проект рішення сесії обласної Ради, звернення до Президента України Петра Олексійовича Порошенка. Він є гарантом Конституції України, гарантом прав і свобод людини і громадянина.  Я думаю, що найвища посадова особа держави має реально вплинути на розслідування  цих справ, дати доручення Генеральній прокуратурі України, Міністру внутрішніх справ України, щоб належним чином були дорозслідувані вбивства ваших дітей. Це перше. Друге. Ми підготуємо лист до Голови Верховної Ради України. Це вже буде повторне звернення, тому що ми в 2014 році скерували лист на ім'я Голови Верховної Ради України Турчинова Олександра Валентиновича. Отримали відповідь 30 жовтня 2014 року за підписом голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, де, зокрема, було зазначено, що  викладені законодавчі пропозиції будуть детально вивчені Комітетом відповідно до предметів відання з наступним їх врахуванням у роботі Комітету. Ми повторно звернемосявже від імені сесії обласної Ради, і я думаю, що на ці два листи буде відповідне реагування».

На завершення члени громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини»  подякували голові обласної Ради Сергію Свитку за організацію такої зустрічі.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 7 липня 2015 року, 18:13 Переглядів: 999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація