23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Батько загиблого Героя України подякував депутатам обласної Ради Роздрукувати

 Житель міста Бершадь Віктор Коваленко надіслав  листа з подякою  голові обласної Ради Анатолію Олійнику та депутатам облради за матеріальну допомогу.

«Дуже дякуємо Вам і всім депутатам Вінницької облради за надану нам, батькам сина Дмитра, матеріальну допомогу, щоб син мав можливість навчатися у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського», - пише він у листі.

Нагадаємо, що на 9-й позачерговій сесії обласної Ради, що проходила 15 липня 2016 року до трибуни вийшов  Віктор Коваленко – батько загиблого 15 липня 2014 року Героя України Юрія Коваленка.  Він просив допомоги у вирішенні ситуації, що склалася з його молодшим сином Дмитром. Він вступив на контракту форму навчання і мусив платити15 тис. грн. за навчання. Батьки хлопця -  інваліди ІІ групи - взяли кредит у банку аби оплатити рахунки. Тоді Віктор Олексійович звернувся з трибуни до депутатів зі словами: «Зараз моя сім’я знаходиться у боргах. Скажіть, за що загинув мій син? Щоб я платив за навчання мого другого сина?»

Голова обласної Ради Анатолій Олійник направив кожному депутату облради листа з проханням виділити з депутатського фонду кошти для матеріальної допомоги родині Віктора Коваленка.  Депутати відгукнулися та перерахували гроші. Завдяки цьому родині вдалося погасити банківський кредит.

Повернутись Створено: 26 серпня 2016 року, 15:56 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація