23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Батько загиблого Героя України взяв кредит аби оплатити навчання молодшому сину Роздрукувати

На останній позачерговій сесії обласної Ради до трибуни вийшов  Віктор Коваленко з Бершаді. Він – батько загиблого 15 липня 2014 року Героя України. Саме в день проведення сесії була друга річниця з дня загибелі підполковника Збройних сил України, заступника командира загону спецпризначення 3-го окремого полку спецпризначення оперативного командування «Південь» Сухопутних військ  ЗСУ Юрія Коваленка. Разом з ним від попадання міни у бліндаж загинуло 8 спецназівців.

- У  цю трагічну дату, я вимушений був приїхати на сесію аби просити допомоги, - каже Віктор Олексійович. – Сьогодні до нас Бершадь приїхали 20 бійців спецназу на могилу мого сина. А інші бійці поїхали до восьми інших, загиблих того дня, спецназівців.  У мене є ще син Дмитро. У 2015 році він поступив у Тернопільський медичний  університет на контрактну форму навчання. Ми, батьки, є інвалідами другої групи.  Вчити його на нашу пенсію неможливо. На початку літа прийшло повідомлення, що необхідно заплатити за навчання і за гуртожиток - 15 тисяч гривень. Таких грошей у нас не було. Я вимушений був взяти кредит.  Зараз моя сім’я знаходиться у боргах. Скажіть, за що загинув мій син? Щоб я платив за навчання мого другого сина?

Вислухавши Віктора Коваленко, голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що закон про компенсацію за навчання є, але Кабінет Міністрів ще не розробив Положення, яким визначається механізм його реалізації. Тому Анатолій Дмитрович запропонував написати заяву на отримання матеріальної допомоги. Заяву разом з листом Анатолій Олійник направив кожному депутату обласної Ради. І пообіцяв з приводу системного вирішення цього питання знайти рішення.

Наразі вирішується питання про переведення з наступного навчального року сина Віктора Олексійовича  - Дмитра до Вінницького медичного університету на бюджетну форму навчання. Однак, сьогодні Вікторові Коваленко потрібні гроші аби погасити кредит. Для усіх небайдужих  повідомляємо рахунок, на який можна перерахувати кошти: картка «Ощадбанк» 5167490046204252 на ім‘я Олени Коваленко (дружина Віктора Коваленка).

Повернутись Створено: 29 липня 2016 року, 12:08 Переглядів: 1104

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація