Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

База «Колос» відкрила новий сезон оздоровлення й відпочинку Роздрукувати

Вінницька дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база «Колос» 1 червня урочисто відкрила відпочинковий сезон 2013 року. Подію приурочили міжнародному Дню захисту дітей. Привітати дітей, батьків та вихователів зі святом до табору завітав голова обласної Ради, голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Татусяк.

Він подякував батькам за те, що вони знаходять можливість організувати для своїх дітей саме табірний відпочинок. Бо, за словами голови, саме в таких таборах, як «Колос», панує дух дитинства, дружби, товариськості.

– У «Колосі» виховна база – одна з кращих в області за своїм змістовим наповненням, формами і методами роботи з дітьми. Сюди вожатими просяться кращі студенти педуніверситету і коледжу. Наше завдання – підтягти до такого рівня й матеріальну базу закладу, – зауважив Сергій Татусяк.

На підтвердження цього він подарував відпочивальникам комплекти ігрових м’ячів, тенісних наборів, шахів і шашок, а також медалі, які будуть вручатися переможцям у ході різноманітних змагань.

А цьогоріч дозвільну програму табору керівництво урізноманітнило. Як повідомив директор бази «Колос» Максим Пуздимір, табір має спортивний профіль, тому такі види розваг, як футбол, волейбол, баскетбол, різні естафети залишаються традиційними.

– Але цього року ми ще запровадили верхову їзду та катамарани, адже табір знаходиться прямо на березі Південного Бугу, і ми цим користуємося, – зазначив директор.

Він додав, що до початку сезону вдалося капітально відремонтувати систему водогону, каналізації, як в корпусах, так і в їдальні. А також оновити ігрові майданчики.

М.Пуздимір повідомив, що на першу зміну, яка розпочалася 30 травня, база прийняла 82 учнів. Загалом протягом літа буде 4 зміни й остання закінчиться 30 серпня.

 

Повернутись Створено: 2 червня 2013 року, 10:38 Переглядів: 3247

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація