Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

База «Колос» відкрила новий сезон оздоровлення й відпочинку Роздрукувати

Вінницька дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база «Колос» 1 червня урочисто відкрила відпочинковий сезон 2013 року. Подію приурочили міжнародному Дню захисту дітей. Привітати дітей, батьків та вихователів зі святом до табору завітав голова обласної Ради, голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Татусяк.

Він подякував батькам за те, що вони знаходять можливість організувати для своїх дітей саме табірний відпочинок. Бо, за словами голови, саме в таких таборах, як «Колос», панує дух дитинства, дружби, товариськості.

– У «Колосі» виховна база – одна з кращих в області за своїм змістовим наповненням, формами і методами роботи з дітьми. Сюди вожатими просяться кращі студенти педуніверситету і коледжу. Наше завдання – підтягти до такого рівня й матеріальну базу закладу, – зауважив Сергій Татусяк.

На підтвердження цього він подарував відпочивальникам комплекти ігрових м’ячів, тенісних наборів, шахів і шашок, а також медалі, які будуть вручатися переможцям у ході різноманітних змагань.

А цьогоріч дозвільну програму табору керівництво урізноманітнило. Як повідомив директор бази «Колос» Максим Пуздимір, табір має спортивний профіль, тому такі види розваг, як футбол, волейбол, баскетбол, різні естафети залишаються традиційними.

– Але цього року ми ще запровадили верхову їзду та катамарани, адже табір знаходиться прямо на березі Південного Бугу, і ми цим користуємося, – зазначив директор.

Він додав, що до початку сезону вдалося капітально відремонтувати систему водогону, каналізації, як в корпусах, так і в їдальні. А також оновити ігрові майданчики.

М.Пуздимір повідомив, що на першу зміну, яка розпочалася 30 травня, база прийняла 82 учнів. Загалом протягом літа буде 4 зміни й остання закінчиться 30 серпня.

 

Повернутись Створено: 2 червня 2013 року, 10:38 Переглядів: 2992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація