23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

База «Колос» відкрила новий сезон оздоровлення й відпочинку Роздрукувати

Вінницька дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база «Колос» 1 червня урочисто відкрила відпочинковий сезон 2013 року. Подію приурочили міжнародному Дню захисту дітей. Привітати дітей, батьків та вихователів зі святом до табору завітав голова обласної Ради, голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Татусяк.

Він подякував батькам за те, що вони знаходять можливість організувати для своїх дітей саме табірний відпочинок. Бо, за словами голови, саме в таких таборах, як «Колос», панує дух дитинства, дружби, товариськості.

– У «Колосі» виховна база – одна з кращих в області за своїм змістовим наповненням, формами і методами роботи з дітьми. Сюди вожатими просяться кращі студенти педуніверситету і коледжу. Наше завдання – підтягти до такого рівня й матеріальну базу закладу, – зауважив Сергій Татусяк.

На підтвердження цього він подарував відпочивальникам комплекти ігрових м’ячів, тенісних наборів, шахів і шашок, а також медалі, які будуть вручатися переможцям у ході різноманітних змагань.

А цьогоріч дозвільну програму табору керівництво урізноманітнило. Як повідомив директор бази «Колос» Максим Пуздимір, табір має спортивний профіль, тому такі види розваг, як футбол, волейбол, баскетбол, різні естафети залишаються традиційними.

– Але цього року ми ще запровадили верхову їзду та катамарани, адже табір знаходиться прямо на березі Південного Бугу, і ми цим користуємося, – зазначив директор.

Він додав, що до початку сезону вдалося капітально відремонтувати систему водогону, каналізації, як в корпусах, так і в їдальні. А також оновити ігрові майданчики.

М.Пуздимір повідомив, що на першу зміну, яка розпочалася 30 травня, база прийняла 82 учнів. Загалом протягом літа буде 4 зміни й остання закінчиться 30 серпня.

 

Повернутись Створено: 2 червня 2013 року, 10:38 Переглядів: 2926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація