Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Безпека та оборона: громади Вінниччини допомагають Збройним Силам України Роздрукувати

Громади Вінниччини постійно допомагають Збройним Силам України. Ключові пріоритети – безпека та оборона, стійкість та турбота – які мають бути враховані при формуванні обласного бюджету-2024 депутати ухвалили на сесії 27 жовтня 2023 року. Обласна Рада також рекомендувала територіальним громадам Вінниччини керуватися цими пріоритетами при формуванні власних бюджетів.
Северинівська сільська територіальна громада, враховуючи рекомендації обласної Ради, ухвалила сільський бюджет та спрямувала частину коштів на підтримку підрозділів Збройних Сил України, Національного Гвардії України, добровольчих формувань. На початок березня в бюджеті Северинівської громади передбачено субвенцію з місцевого бюджету державному для однієї з військових частин у сумі 400 тис. грн.
Крім цього, згідно з комплексною програмою соціального захисту населення «Турбота», в громаді забезпечується соціальна та медична підтримка захисників та захисниць України, їхніх родин, родин загиблих під час військової агресії російської федерації проти України, найбільш незахищених верств населення тощо.
У Шаргородській міській територіальній громаді повідомляють, що враховуючи принципи й пріоритети у формуванні місцевого бюджету на 2024 рік, передбачено видатки на підтримку Збройних Сил України в сумі 1,06 млн грн, з них уже профінансовано – 695,5 тис. грн.
Планує віднайти кошти для підтримки військових і Немирівська міська територіальна громада. Так, до громади звернувся командир військової частини А5750 з проханням надання фінансової підтримки на облаштування місць постійної дислокації та ремонту автомобільної техніки. Рішенням сесії були внесені зміни до Комплексної оборонно-правоохоронної програми на 2022-2026 роки «Безпека Немирівської міської територіальної громади – взаємна відповідальність влади та громад». Відповідно до змін, планується виділення коштів шляхом надання міжбюджетного трансферту у вигляді субвенції державному бюджету для військової частини.

Повернутись Створено: 2 квітня 2024 року, 13:29

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація