23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бійцям на передовій передали допомогу з Вінниччини Роздрукувати

Минулого тижня депутат обласної Ради  Володимир Зарічанський разом із помічником Андрієм Муравинцем та благочинним УПЦ КП Бершадського району, настоятелем церкви Покрови Пресвятої Богородиці м. Бершадь Ростиславом Процаніним, який виступив координатором поїздки,  побували у селищі Невельське Ясинуватського району Донецької області. Поїхали в зону АТО, аби привітати із Днем захисника України та підтримати бойовий дух бійців, подарувати їм частинку душевного тепла тих, заради кого вони воюють.

Учні загальноосвітніх закладів сіл Війтівки, Сумівки, Бирлівки, Березівки та Шляхової  підготували їм безліч подарунків, листівок, вітань та різноманітних смаколиків. Так діти подякували за мир та спокій, який захисники виборюють, ризикуючи своїм життям.

Поїздку на передову організував Володимир Зарічанський, який до гуманітарної допомоги додав значну частину продуктів харчування та необхідних речей для солдат.

Волонтерів радо зустріла 57-а окрема мотопіхотна бригада, 17-й батальйон, який знаходяться на передовій. Володимир Зарічанський зазначив, що серед подарунків найбільше бійці чекали дитячих листів та малюнків, які їм зігрівають душу та слугують оберегом.

– Приємно, що хлопці згуртовані та по-бойовому налаштовані, хоча вони й знаходяться в постійній небезпеці, – зауважив депутат.  –  Болісно було бачити, в яких важких польових умовах вони знаходяться. Прикро, що за власний кошт ремонтують техніку, облаштовують свій побут та територію для ефективного ведення  бойових дій.

– Коли щодня і щоночі над головами пролітають снаряди, кулі, тоді кожна людина задумується про життя, – зазначив отець Ростислав. – Дитячі листівки, продуктові набори з рідних місць зміцнюють дух військових, адже це означає, що про них не забули. Саме у такі моменти на війні приходить розуміння: хто, якщо не ми?

Захисники були вдячні не лише за подарунки, а й за можливість помолитися на молебні «За українське славне воїнство», яке відслужив отець Ростислав цього ж дня. 

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2017 року, 17:10 Переглядів: 491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація