23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Більше 146 тисяч населення обслуговує Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, депутат обласної Ради Ігор Хміль вручили рішення сесії щодо переукладання контракту до 2020 року керівнику Гайсинського бюро технічної інвентаризації Людмилі Янковській.

– Сподіваюсь, що Ваше підприємство й надалі буде виконувати покладені на нього обов’язки та завдання на належному рівні. Адже бюро технічної інвентаризації надає якісні послуги населенню не лише Гайсинського району, – зазначив Анатолій Дмитрович під час вручення контракту.

Виступаючи перед колективом, Анатолій Дмитрович наголосив, що комунальні підприємства повинні працювати над створенням електронної бази даних та свою роботу координувати з Центрами надання адміністративних послуг.

КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації»  утворене згідно рішення 10 сесії обласної Ради 4 скликання від 17 грудня 2003 року № 474 шляхом виділення з КП «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» з метою виконання робіт по технічній інвентаризації, паспортизації, оцінці і державній реєстрації прав на нерухоме майно та оформлення свідоцтв на право власності на нерухоме майно, що знаходиться у власності юридичних та фізичних осіб в містах, селищах і селах області, які входять в зону його обслуговування: Гайсинський, Іллінецький, Оратівський та Теплицький райони.

Підприємство обслуговує  57,9  тисяч населення Гайсинського, 37,8 тисяч населення Іллінецького, 21,8 тисяч Оратівського і 28,9 тисяч мешканців Теплицького районів. 

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 12:36
Оновлено: 14 липня 2017 року, 10:05
Переглядів: 787

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація