Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Більше 146 тисяч населення обслуговує Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, депутат обласної Ради Ігор Хміль вручили рішення сесії щодо переукладання контракту до 2020 року керівнику Гайсинського бюро технічної інвентаризації Людмилі Янковській.

– Сподіваюсь, що Ваше підприємство й надалі буде виконувати покладені на нього обов’язки та завдання на належному рівні. Адже бюро технічної інвентаризації надає якісні послуги населенню не лише Гайсинського району, – зазначив Анатолій Дмитрович під час вручення контракту.

Виступаючи перед колективом, Анатолій Дмитрович наголосив, що комунальні підприємства повинні працювати над створенням електронної бази даних та свою роботу координувати з Центрами надання адміністративних послуг.

КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації»  утворене згідно рішення 10 сесії обласної Ради 4 скликання від 17 грудня 2003 року № 474 шляхом виділення з КП «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» з метою виконання робіт по технічній інвентаризації, паспортизації, оцінці і державній реєстрації прав на нерухоме майно та оформлення свідоцтв на право власності на нерухоме майно, що знаходиться у власності юридичних та фізичних осіб в містах, селищах і селах області, які входять в зону його обслуговування: Гайсинський, Іллінецький, Оратівський та Теплицький райони.

Підприємство обслуговує  57,9  тисяч населення Гайсинського, 37,8 тисяч населення Іллінецького, 21,8 тисяч Оратівського і 28,9 тисяч мешканців Теплицького районів. 

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 12:36
Оновлено: 14 липня 2017 року, 10:05
Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація