Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Більше 146 тисяч населення обслуговує Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, депутат обласної Ради Ігор Хміль вручили рішення сесії щодо переукладання контракту до 2020 року керівнику Гайсинського бюро технічної інвентаризації Людмилі Янковській.

– Сподіваюсь, що Ваше підприємство й надалі буде виконувати покладені на нього обов’язки та завдання на належному рівні. Адже бюро технічної інвентаризації надає якісні послуги населенню не лише Гайсинського району, – зазначив Анатолій Дмитрович під час вручення контракту.

Виступаючи перед колективом, Анатолій Дмитрович наголосив, що комунальні підприємства повинні працювати над створенням електронної бази даних та свою роботу координувати з Центрами надання адміністративних послуг.

КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації»  утворене згідно рішення 10 сесії обласної Ради 4 скликання від 17 грудня 2003 року № 474 шляхом виділення з КП «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» з метою виконання робіт по технічній інвентаризації, паспортизації, оцінці і державній реєстрації прав на нерухоме майно та оформлення свідоцтв на право власності на нерухоме майно, що знаходиться у власності юридичних та фізичних осіб в містах, селищах і селах області, які входять в зону його обслуговування: Гайсинський, Іллінецький, Оратівський та Теплицький райони.

Підприємство обслуговує  57,9  тисяч населення Гайсинського, 37,8 тисяч населення Іллінецького, 21,8 тисяч Оратівського і 28,9 тисяч мешканців Теплицького районів. 

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 12:36
Оновлено: 14 липня 2017 року, 10:05
Переглядів: 298

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація