23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Більше двох тисяч першокурсників навчатимуться у Вінницькому державному педагогічному університеті Роздрукувати

В урочистій церемонії посвяти у студенти першокурсників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Володимир Буняк, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, а також митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Урочисту лінійку розпочала ректорка університету Наталія Лазаренко, яка у своєму виступі зазначила, що університет вже третій рік поспіль тримає першість серед українських педагогічних вишів за кількістю виграних наукових олімпіад та конкурсів наукових робіт, минулого року їх було 99.

Цьогоріч на перший курс до педагогічного університету вступило більше двох тисяч студентів. За кількістю вступників на місця за державним замовленням педагогічний університет посідає третє місце в Україні.

Привітав студентів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

–       Першокурсники, сьогодні ваше свято і цього дня хочу вам побажати плідного навчання, щоб ви здобули ті знання, які стануть в нагоді у вашому дорослому житті. Бажаю усім мирного світлого неба та теплого сонця над головою, для кожної родини достатку і любові, – сказав у вітальному слові Михайло Володимирович.   

День знань – це особливий день. Сьогодні першокурсники відкривають нову сторінку свого життя. В освіті відбуваються відчутні зміни: ми зробили лише перші кроки в реформуванні початкової освіти і дуже важливо, щоб ми не зупинялися, а рухались вперед. Кожен має усвідомити, що тільки від нас залежить майбутнє наших дітей і онуків, – сказав вітаючи студентів голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Першокурсників і викладачів привітали із Днем знань голова Вінницької обласної організації  профспілки працівників освіти Сергій Пугачов, митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Архієрей Православної Церкви України, митрополит Вінницький і Барський Симеон побажав першокурсникам наснаги до знань та щедро благословив початок їхнього навчання, а батькам, студентам, викладачам та гостям заходу  побажав мирного неба, добра, здоров’я, щастя і добробуту в родинах. Архіпастир також прочитав молитву на початок навчання.

Перед присутніми виступили колектив барабанщиків  народного ансамблю танцю «Барвінок», співаки, юні гімнастки та акробати.

Повернутись Створено: 2 вересня 2019 року, 17:43 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація