Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Більше двох тисяч першокурсників навчатимуться у Вінницькому державному педагогічному університеті Роздрукувати

В урочистій церемонії посвяти у студенти першокурсників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Володимир Буняк, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, а також митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Урочисту лінійку розпочала ректорка університету Наталія Лазаренко, яка у своєму виступі зазначила, що університет вже третій рік поспіль тримає першість серед українських педагогічних вишів за кількістю виграних наукових олімпіад та конкурсів наукових робіт, минулого року їх було 99.

Цьогоріч на перший курс до педагогічного університету вступило більше двох тисяч студентів. За кількістю вступників на місця за державним замовленням педагогічний університет посідає третє місце в Україні.

Привітав студентів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

–       Першокурсники, сьогодні ваше свято і цього дня хочу вам побажати плідного навчання, щоб ви здобули ті знання, які стануть в нагоді у вашому дорослому житті. Бажаю усім мирного світлого неба та теплого сонця над головою, для кожної родини достатку і любові, – сказав у вітальному слові Михайло Володимирович.   

День знань – це особливий день. Сьогодні першокурсники відкривають нову сторінку свого життя. В освіті відбуваються відчутні зміни: ми зробили лише перші кроки в реформуванні початкової освіти і дуже важливо, щоб ми не зупинялися, а рухались вперед. Кожен має усвідомити, що тільки від нас залежить майбутнє наших дітей і онуків, – сказав вітаючи студентів голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Першокурсників і викладачів привітали із Днем знань голова Вінницької обласної організації  профспілки працівників освіти Сергій Пугачов, митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Архієрей Православної Церкви України, митрополит Вінницький і Барський Симеон побажав першокурсникам наснаги до знань та щедро благословив початок їхнього навчання, а батькам, студентам, викладачам та гостям заходу  побажав мирного неба, добра, здоров’я, щастя і добробуту в родинах. Архіпастир також прочитав молитву на початок навчання.

Перед присутніми виступили колектив барабанщиків  народного ансамблю танцю «Барвінок», співаки, юні гімнастки та акробати.

Повернутись Створено: 2 вересня 2019 року, 17:43 Переглядів: 990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація