Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Більше двох тисяч першокурсників навчатимуться у Вінницькому державному педагогічному університеті Роздрукувати

В урочистій церемонії посвяти у студенти першокурсників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Володимир Буняк, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, а також митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Урочисту лінійку розпочала ректорка університету Наталія Лазаренко, яка у своєму виступі зазначила, що університет вже третій рік поспіль тримає першість серед українських педагогічних вишів за кількістю виграних наукових олімпіад та конкурсів наукових робіт, минулого року їх було 99.

Цьогоріч на перший курс до педагогічного університету вступило більше двох тисяч студентів. За кількістю вступників на місця за державним замовленням педагогічний університет посідає третє місце в Україні.

Привітав студентів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

–       Першокурсники, сьогодні ваше свято і цього дня хочу вам побажати плідного навчання, щоб ви здобули ті знання, які стануть в нагоді у вашому дорослому житті. Бажаю усім мирного світлого неба та теплого сонця над головою, для кожної родини достатку і любові, – сказав у вітальному слові Михайло Володимирович.   

День знань – це особливий день. Сьогодні першокурсники відкривають нову сторінку свого життя. В освіті відбуваються відчутні зміни: ми зробили лише перші кроки в реформуванні початкової освіти і дуже важливо, щоб ми не зупинялися, а рухались вперед. Кожен має усвідомити, що тільки від нас залежить майбутнє наших дітей і онуків, – сказав вітаючи студентів голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Першокурсників і викладачів привітали із Днем знань голова Вінницької обласної організації  профспілки працівників освіти Сергій Пугачов, митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Архієрей Православної Церкви України, митрополит Вінницький і Барський Симеон побажав першокурсникам наснаги до знань та щедро благословив початок їхнього навчання, а батькам, студентам, викладачам та гостям заходу  побажав мирного неба, добра, здоров’я, щастя і добробуту в родинах. Архіпастир також прочитав молитву на початок навчання.

Перед присутніми виступили колектив барабанщиків  народного ансамблю танцю «Барвінок», співаки, юні гімнастки та акробати.

Повернутись Створено: 2 вересня 2019 року, 17:43 Переглядів: 1524

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація