Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Більше половини торгівельних підприємств області займаються оптовою торгівлею Роздрукувати

28 липня відбулись урочистості до Дня працівника торгівлі, яке в Україні святкують  вже 22 роки в останню неділю липня. За значний внесок у розвиток торгівельної галузі  Почесними грамотами відзначені 46 працівників закладів торгівлі та громадського харчування Вінницької області, які вручали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Андрій Петрович повідомив, що за І півріччя цього року на Вінниччині реалізовано  продукції на 9,5 мільярдів гривень. А Ігор Хміль подякував усім  16 тисячам працівникам  торгівлі за їхню працю, а особливо - ветеранам галузі.

Як свідчить статистика, у Вінницькій області 25% підприємств вказали торгівлю основним видом діяльності. 98% відносяться до малих, з яких 87% - це мікропідприємства. Більше половини торгівельних підприємств області займаються оптовою торгівлею. На підприємства торгівлі припадає 20% загального обсягу реалізованої продукції. Майже 70% обсягу реалізації в торгівлі дає мале підприємництво, в порівнянні з минулим роком його частка реалізації зросла на 24%.

Також Почесні грамоти обкому профспілки  вручила голова Вінницької обласної організації  Всеукраїнських профсоюзних працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг Алла Толмачева.

Для працівників торгівлі свої вокальні номери подарували вінницькі співаки Алесандро Сафіна, Ірина Годна та Оксана Кулик.

Повернутись Створено: 28 липня 2017 року, 12:51 Переглядів: 518

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація