23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Більше половини торгівельних підприємств області займаються оптовою торгівлею Роздрукувати

28 липня відбулись урочистості до Дня працівника торгівлі, яке в Україні святкують  вже 22 роки в останню неділю липня. За значний внесок у розвиток торгівельної галузі  Почесними грамотами відзначені 46 працівників закладів торгівлі та громадського харчування Вінницької області, які вручали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Андрій Петрович повідомив, що за І півріччя цього року на Вінниччині реалізовано  продукції на 9,5 мільярдів гривень. А Ігор Хміль подякував усім  16 тисячам працівникам  торгівлі за їхню працю, а особливо - ветеранам галузі.

Як свідчить статистика, у Вінницькій області 25% підприємств вказали торгівлю основним видом діяльності. 98% відносяться до малих, з яких 87% - це мікропідприємства. Більше половини торгівельних підприємств області займаються оптовою торгівлею. На підприємства торгівлі припадає 20% загального обсягу реалізованої продукції. Майже 70% обсягу реалізації в торгівлі дає мале підприємництво, в порівнянні з минулим роком його частка реалізації зросла на 24%.

Також Почесні грамоти обкому профспілки  вручила голова Вінницької обласної організації  Всеукраїнських профсоюзних працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг Алла Толмачева.

Для працівників торгівлі свої вокальні номери подарували вінницькі співаки Алесандро Сафіна, Ірина Годна та Оксана Кулик.

Повернутись Створено: 28 липня 2017 року, 12:51 Переглядів: 495

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація