Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Більше половини торгівельних підприємств області займаються оптовою торгівлею Роздрукувати

28 липня відбулись урочистості до Дня працівника торгівлі, яке в Україні святкують  вже 22 роки в останню неділю липня. За значний внесок у розвиток торгівельної галузі  Почесними грамотами відзначені 46 працівників закладів торгівлі та громадського харчування Вінницької області, які вручали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Андрій Петрович повідомив, що за І півріччя цього року на Вінниччині реалізовано  продукції на 9,5 мільярдів гривень. А Ігор Хміль подякував усім  16 тисячам працівникам  торгівлі за їхню працю, а особливо - ветеранам галузі.

Як свідчить статистика, у Вінницькій області 25% підприємств вказали торгівлю основним видом діяльності. 98% відносяться до малих, з яких 87% - це мікропідприємства. Більше половини торгівельних підприємств області займаються оптовою торгівлею. На підприємства торгівлі припадає 20% загального обсягу реалізованої продукції. Майже 70% обсягу реалізації в торгівлі дає мале підприємництво, в порівнянні з минулим роком його частка реалізації зросла на 24%.

Також Почесні грамоти обкому профспілки  вручила голова Вінницької обласної організації  Всеукраїнських профсоюзних працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг Алла Толмачева.

Для працівників торгівлі свої вокальні номери подарували вінницькі співаки Алесандро Сафіна, Ірина Годна та Оксана Кулик.

Повернутись Створено: 28 липня 2017 року, 12:51 Переглядів: 594

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація