23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Більшість питань Наталія Солейко вирішує безпосередньо в ході особистого прийому громадян Роздрукувати

28 січня  заступник голови обласної Ради Наталія Солейко  провела особистий прийом громадян. Зі своїми зверненнями та заявами, у тому числі й колективними, звернулися 8 мешканців області. 

Проблеми, порушені на прийомі, найчастіше стосувалися питання законності дій окремих посадових осіб, земельних відносин, охорони здоров’я,  соціального захисту,  а також допомоги на проведення лікування та ремонту житла.

Зокрема, житель Вінниці, інвалід третьої групи Голоскевич Борис Юліанович звернувся із скаргою на те, що протягом 8 місяців  він не може отримати милиці. Його попередні звернення в міську раду і департамент соціальної політики результату не принесли. Вислухавши скаргу, Наталія Солейко домовилась з обласною  громадською  організацією молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія», яку очолює Раїса Панасюк, про сприяння у виділенні жителю милиць уже сьогодні, а департаменту соціальної політики доручила  вияснити причину існування черги на отримання милиць та поінформувати про це обласну Раду.

Вінничанин, Слободянюк Василь Сільвестрович, самотній ветеран війни, який постійно хворіє, звернувся за матеріальною допомогою на лікування. Заступник голови обласної Ради прийняла рішення про надання такої допомоги із депутатського фонду у лютому місяці.

Позитивно вирішила Наталія Солейко проблему із протезуванням зубів, з якою звернулась мешканка Вінниці Бабенко Олеся Олегівна, яка на цей час не має доходів та соціальних допомог.

Наталія Петрівна також надала допомогу із депутатського фонду студентці другого курсу Вінницького національного аграрного університету, сироті, яка проживає з бабусею. Виплата стипендії затримується з причин перепорядкування цього навчального закладу Міністерству освіти і науки України. 

Із давньою проблемою до заступника голови облради звернувся Бурдельний Василь Володимирович із скаргою про незаконні, на його думку,  тарифи на сплату за використану електроенергію членами садівничого товариства Сальник – 2 села Сальник Калинівського району, яка здійснюється через посередника і є майже в 2 рази більшою за законодавчо встановлену. Наталія Петрівна запропонувала заявнику додатково деталізувати надану інформацію для подальшого розгляду і взяла це питання на особливий контроль.

З проханням повторно провести   засідання комісії з вирішення спірних питань щодо встановлення факту участі громадян у ліквідації ядерних аварій, у ядерних випробовуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї звернувся ще один мешканець Вінниці. Своє звернення він підкріплює документами, згідно яких, на його думку, в свій час більше, як 40 військовослужбовцям, які служили в ракетних військах стратегічного призначення, але участі у випробуванні ядерної зброї та складанні ядерних зарядів не брали, було незаконно присвоєно статус «Чорнобильця»- ліквідатора категорії №1 та інваліда війни 2 групи. Як наслідок, за підрахунками автора звернення, їм було незаконно  за період з 2005 року виплачено з бюджету більше 20 млн. грн.. Заявник клопоче про встановлення справедливості, що дотепер не вдавалося з 2010 року.

Наталія Солейко розглянула також звернення вінничанина Степанюка Валерія Миколайовича стосовно незаконного захоплення земельної ділянки, власником якої є автор звернення. За результатами розгляду матеріали повторно будуть спрямовані до прокуратури Вінницької області та  в Управління  МВС України у Вінницькій області, зважаючи на ухвалу суду на користь заявника.

Заступник голови обласної Ради розглянула і взяла на контроль повторне звернення жительки села Писарівка Вінницького району, яка від імені мешканців села звернулась з приводу поновлення статусу Писарівської дільничної лікарні та збереження цілодобового стаціонару. Вирішення цього питання проблематично з огляду на чинне законодавство, але звернення до виконавчої гілки влади спрямовуються не вперше за належністю.

 Більшість питань заступником голови обласної ради Наталією Солейко було вирішено в ході прийому, а окремі з них Наталія Петрівна пообіцяла  вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 29 січня 2015 року, 10:15 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація