Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Біоекономіка – як стимул розвитку сільської місцевості Роздрукувати

Сьогодні, 6 жовтня, офіційна делегація Вінниччини відвідала польське місто Лодзь, де кілька днів поспіль триватиме Європейський Біоекономічний конгрес.

У складі делегації – заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль, голова постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, секретар постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Олександр Корнійчук, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Владислав Рой, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Неїлик.

Робота біоекономічного конгресу розпочалася із сесійного засідання під назвою «Стабільна біоекономіка». З вітальним словом до його учасників звернувся відомий польський політик, Маршалек Лодзинського воєводства Вітольд Стемпень. Він висловив сподівання, що завдяки таким авторитетним зібранням біоекономіка, яка наразі є пріоритетною в Європі, пришвидшить свій розвиток, і це дасть змогу поліпшити якість життя кожного мешканця континенту.

Директор відділу наукових досліджень Джон Белл від імені Європейської Комісії, ректор Лодзинського технічного університету Станіслав Бєлецкі - від науковців, Йоанна Дупонт-Інгліс - від промисловців закликали учасників конгресу зосередити увагу саме на розвитку біоекономіки, яка базується на відновлювальних ресурсах та нанотехнологіях. Це, на думку виступаючих, – єдиний ймовірний шлях підвищення ефективності виробництва та поліпшення екологічної ситуації в глобальному масштабі. Оскільки людство, фактично, вичерпало природні ресурси з надр, лише технології, на основі відновлювальних джерел, - мають майбутнє. Це стосується і сільського господарства, і промисловості, й енергетики.

– Шляхом впровадження біоекономіки можна вирішити такі глобальні проблеми, як вичерпність природних копалин, нестачу продовольства, забруднення навколишнього середовища; соціальні та медичні проблеми, – прокоментував основну мету проведення біоекономічного конгресу делегат від Вінницької області, заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль. – До речі, біоекономіка, яка базується на використанні відновлювальних ресурсів, зокрема, сільськогосподарської продукції, фактично створює нові робочі місця в сільській місцевості та підвищує конкурентоспроможність саме сільського населення. Але впровадження біоекономічних технологій в нашій країні знаходиться на найнижчому рівні серед країн Європи. У цьому плані прикладом для нас може бути Польща, яка менша від України територіально, але має показник використання біоенергетики на рівні 15-20%. Є певні регіони центральної й східної Європи, які свідомо обрали саме біоекономіку в якості своєї спеціалізації, та спонукають людей працювати в цьому напрямі.

Повернутись Створено: 6 жовтня 2016 року, 15:37 Переглядів: 1274

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація