Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Біоекономіка – як стимул розвитку сільської місцевості Роздрукувати

Сьогодні, 6 жовтня, офіційна делегація Вінниччини відвідала польське місто Лодзь, де кілька днів поспіль триватиме Європейський Біоекономічний конгрес.

У складі делегації – заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль, голова постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, секретар постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Олександр Корнійчук, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Владислав Рой, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Неїлик.

Робота біоекономічного конгресу розпочалася із сесійного засідання під назвою «Стабільна біоекономіка». З вітальним словом до його учасників звернувся відомий польський політик, Маршалек Лодзинського воєводства Вітольд Стемпень. Він висловив сподівання, що завдяки таким авторитетним зібранням біоекономіка, яка наразі є пріоритетною в Європі, пришвидшить свій розвиток, і це дасть змогу поліпшити якість життя кожного мешканця континенту.

Директор відділу наукових досліджень Джон Белл від імені Європейської Комісії, ректор Лодзинського технічного університету Станіслав Бєлецкі - від науковців, Йоанна Дупонт-Інгліс - від промисловців закликали учасників конгресу зосередити увагу саме на розвитку біоекономіки, яка базується на відновлювальних ресурсах та нанотехнологіях. Це, на думку виступаючих, – єдиний ймовірний шлях підвищення ефективності виробництва та поліпшення екологічної ситуації в глобальному масштабі. Оскільки людство, фактично, вичерпало природні ресурси з надр, лише технології, на основі відновлювальних джерел, - мають майбутнє. Це стосується і сільського господарства, і промисловості, й енергетики.

– Шляхом впровадження біоекономіки можна вирішити такі глобальні проблеми, як вичерпність природних копалин, нестачу продовольства, забруднення навколишнього середовища; соціальні та медичні проблеми, – прокоментував основну мету проведення біоекономічного конгресу делегат від Вінницької області, заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль. – До речі, біоекономіка, яка базується на використанні відновлювальних ресурсів, зокрема, сільськогосподарської продукції, фактично створює нові робочі місця в сільській місцевості та підвищує конкурентоспроможність саме сільського населення. Але впровадження біоекономічних технологій в нашій країні знаходиться на найнижчому рівні серед країн Європи. У цьому плані прикладом для нас може бути Польща, яка менша від України територіально, але має показник використання біоенергетики на рівні 15-20%. Є певні регіони центральної й східної Європи, які свідомо обрали саме біоекономіку в якості своєї спеціалізації, та спонукають людей працювати в цьому напрямі.

Повернутись Створено: 6 жовтня 2016 року, 15:37 Переглядів: 1687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація