Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Біоекономіка – як стимул розвитку сільської місцевості Роздрукувати

Сьогодні, 6 жовтня, офіційна делегація Вінниччини відвідала польське місто Лодзь, де кілька днів поспіль триватиме Європейський Біоекономічний конгрес.

У складі делегації – заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль, голова постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, секретар постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Олександр Корнійчук, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Владислав Рой, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Неїлик.

Робота біоекономічного конгресу розпочалася із сесійного засідання під назвою «Стабільна біоекономіка». З вітальним словом до його учасників звернувся відомий польський політик, Маршалек Лодзинського воєводства Вітольд Стемпень. Він висловив сподівання, що завдяки таким авторитетним зібранням біоекономіка, яка наразі є пріоритетною в Європі, пришвидшить свій розвиток, і це дасть змогу поліпшити якість життя кожного мешканця континенту.

Директор відділу наукових досліджень Джон Белл від імені Європейської Комісії, ректор Лодзинського технічного університету Станіслав Бєлецкі - від науковців, Йоанна Дупонт-Інгліс - від промисловців закликали учасників конгресу зосередити увагу саме на розвитку біоекономіки, яка базується на відновлювальних ресурсах та нанотехнологіях. Це, на думку виступаючих, – єдиний ймовірний шлях підвищення ефективності виробництва та поліпшення екологічної ситуації в глобальному масштабі. Оскільки людство, фактично, вичерпало природні ресурси з надр, лише технології, на основі відновлювальних джерел, - мають майбутнє. Це стосується і сільського господарства, і промисловості, й енергетики.

– Шляхом впровадження біоекономіки можна вирішити такі глобальні проблеми, як вичерпність природних копалин, нестачу продовольства, забруднення навколишнього середовища; соціальні та медичні проблеми, – прокоментував основну мету проведення біоекономічного конгресу делегат від Вінницької області, заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль. – До речі, біоекономіка, яка базується на використанні відновлювальних ресурсів, зокрема, сільськогосподарської продукції, фактично створює нові робочі місця в сільській місцевості та підвищує конкурентоспроможність саме сільського населення. Але впровадження біоекономічних технологій в нашій країні знаходиться на найнижчому рівні серед країн Європи. У цьому плані прикладом для нас може бути Польща, яка менша від України територіально, але має показник використання біоенергетики на рівні 15-20%. Є певні регіони центральної й східної Європи, які свідомо обрали саме біоекономіку в якості своєї спеціалізації, та спонукають людей працювати в цьому напрямі.

Повернутись Створено: 6 жовтня 2016 року, 15:37 Переглядів: 1340

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація