Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Біоекономіка – як стимул розвитку сільської місцевості Роздрукувати

Сьогодні, 6 жовтня, офіційна делегація Вінниччини відвідала польське місто Лодзь, де кілька днів поспіль триватиме Європейський Біоекономічний конгрес.

У складі делегації – заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль, голова постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, секретар постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Олександр Корнійчук, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Владислав Рой, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Неїлик.

Робота біоекономічного конгресу розпочалася із сесійного засідання під назвою «Стабільна біоекономіка». З вітальним словом до його учасників звернувся відомий польський політик, Маршалек Лодзинського воєводства Вітольд Стемпень. Він висловив сподівання, що завдяки таким авторитетним зібранням біоекономіка, яка наразі є пріоритетною в Європі, пришвидшить свій розвиток, і це дасть змогу поліпшити якість життя кожного мешканця континенту.

Директор відділу наукових досліджень Джон Белл від імені Європейської Комісії, ректор Лодзинського технічного університету Станіслав Бєлецкі - від науковців, Йоанна Дупонт-Інгліс - від промисловців закликали учасників конгресу зосередити увагу саме на розвитку біоекономіки, яка базується на відновлювальних ресурсах та нанотехнологіях. Це, на думку виступаючих, – єдиний ймовірний шлях підвищення ефективності виробництва та поліпшення екологічної ситуації в глобальному масштабі. Оскільки людство, фактично, вичерпало природні ресурси з надр, лише технології, на основі відновлювальних джерел, - мають майбутнє. Це стосується і сільського господарства, і промисловості, й енергетики.

– Шляхом впровадження біоекономіки можна вирішити такі глобальні проблеми, як вичерпність природних копалин, нестачу продовольства, забруднення навколишнього середовища; соціальні та медичні проблеми, – прокоментував основну мету проведення біоекономічного конгресу делегат від Вінницької області, заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль. – До речі, біоекономіка, яка базується на використанні відновлювальних ресурсів, зокрема, сільськогосподарської продукції, фактично створює нові робочі місця в сільській місцевості та підвищує конкурентоспроможність саме сільського населення. Але впровадження біоекономічних технологій в нашій країні знаходиться на найнижчому рівні серед країн Європи. У цьому плані прикладом для нас може бути Польща, яка менша від України територіально, але має показник використання біоенергетики на рівні 15-20%. Є певні регіони центральної й східної Європи, які свідомо обрали саме біоекономіку в якості своєї спеціалізації, та спонукають людей працювати в цьому напрямі.

Повернутись Створено: 6 жовтня 2016 року, 15:37 Переглядів: 1402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація