Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Битві під батогом 360 років Роздрукувати

9 червня відбулось обласне свято «Ми славу козацьку несемо в віки » з нагоди відзначення 360-ї річниці Битви під Батогом.
Цю подію Україна відзначає на державному рівні, адже про її вшанування 23 березня цього року у парламенті проголосували 375 народних депутатів з 411 зареєстрованих в сесійній залі. Як відомо битва завершилась перемогою війська Богдана Хмельницького під горою Батіг, що біля сучасного села Четвертинівка, Тростянецького району.
До організації заходу долучилися представники органів місцевої влади, громадські організації, заклади культури і освіти, історики, мистецтвознавці, творчі колективи.
На святкуванні були присутні голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, голова Тростянецької районної державної адміністрації Сергій Скіць, Четвертинівський сільський голова Олександр Макух, отаман Вінницького козацького полку Івана Богуна Володимир Воловодюк, крайовий отаман Вінницького коша Українського реєстрового козацтва Микола Крижанівський та обласний отаман Вінницького коша Українського Козацтва Олександр Сегед.
Підсумовуючи, Сергій Татусяк зазначив: «Я переконаний, що такі заходи як сьогоднішній, на Вінниччині мають проводитися частіше ,адже, вони мають величезну просвітницьку функцію, вчать молодь цікавитися історією, берегти та примножувати те, що нас гуртує».

Повернутись Створено: 11 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація