Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бізнес і співпраця Роздрукувати

Поляки цікавляться вінницьким садівництвом

20 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів зустріч із головою Українського центру бізнесу Яном Манковським та кількома представниками польських фірм, які займаються м’ясовиробництвом, садівництвом та городництвом. Зустріч відбулася за ініціативи президента Клубу ділових людей, радника голови облради з економічних питань Надії Лисецької.

Польські підприємці висловили зацікавленість вкладання інвестицій в аграрну та переробну галузі Вінниччини
– Ми знаємо, що Вінницька область має великий аграрний потенціал. Ми зацікавлені скористатися ним, шляхом створення спільних підприємств, – наголосили польські бізнесмени.
Насамперед поляки готові надати високотехнологічне обладнання, а з українського боку розраховують на сировину та ринок збуту. Загалом західні сусіди прогнозують, що 2012-13 роки мають стати дуже плідними для співпраці середнього бізнесу України та Польщі.
Сергій Татусяк зауважив, що для Вінниччини особливо цікавими є пропозиції щодо спільного ведення бізнесу у сфері вирощування та переробки фруктів і овочів.
– Вінницька область на сьогодні поступово відроджує забуте і занедбане садівництво та городництво, яким славилися наші південні райони – Ямпільщина, Могилів-Подільщина. Тому тут наші інтереси співпадають, – звернув увагу потенційних інвесторів С.Татусяк.
Він доручив Надії Лисецькій через Клуб ділових людей встановити контакти вінницьких підприємців із представниками комерційних структур Польщі, які зацікавленні у співпраці та продовжити діалог більш предметно.

Повернутись Створено: 20 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація