23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бізнес і співпраця Роздрукувати

Поляки цікавляться вінницьким садівництвом

20 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів зустріч із головою Українського центру бізнесу Яном Манковським та кількома представниками польських фірм, які займаються м’ясовиробництвом, садівництвом та городництвом. Зустріч відбулася за ініціативи президента Клубу ділових людей, радника голови облради з економічних питань Надії Лисецької.

Польські підприємці висловили зацікавленість вкладання інвестицій в аграрну та переробну галузі Вінниччини
– Ми знаємо, що Вінницька область має великий аграрний потенціал. Ми зацікавлені скористатися ним, шляхом створення спільних підприємств, – наголосили польські бізнесмени.
Насамперед поляки готові надати високотехнологічне обладнання, а з українського боку розраховують на сировину та ринок збуту. Загалом західні сусіди прогнозують, що 2012-13 роки мають стати дуже плідними для співпраці середнього бізнесу України та Польщі.
Сергій Татусяк зауважив, що для Вінниччини особливо цікавими є пропозиції щодо спільного ведення бізнесу у сфері вирощування та переробки фруктів і овочів.
– Вінницька область на сьогодні поступово відроджує забуте і занедбане садівництво та городництво, яким славилися наші південні райони – Ямпільщина, Могилів-Подільщина. Тому тут наші інтереси співпадають, – звернув увагу потенційних інвесторів С.Татусяк.
Він доручив Надії Лисецькій через Клуб ділових людей встановити контакти вінницьких підприємців із представниками комерційних структур Польщі, які зацікавленні у співпраці та продовжити діалог більш предметно.

Повернутись Створено: 20 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація