Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бізнес і співпраця Роздрукувати

Поляки цікавляться вінницьким садівництвом

20 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів зустріч із головою Українського центру бізнесу Яном Манковським та кількома представниками польських фірм, які займаються м’ясовиробництвом, садівництвом та городництвом. Зустріч відбулася за ініціативи президента Клубу ділових людей, радника голови облради з економічних питань Надії Лисецької.

Польські підприємці висловили зацікавленість вкладання інвестицій в аграрну та переробну галузі Вінниччини
– Ми знаємо, що Вінницька область має великий аграрний потенціал. Ми зацікавлені скористатися ним, шляхом створення спільних підприємств, – наголосили польські бізнесмени.
Насамперед поляки готові надати високотехнологічне обладнання, а з українського боку розраховують на сировину та ринок збуту. Загалом західні сусіди прогнозують, що 2012-13 роки мають стати дуже плідними для співпраці середнього бізнесу України та Польщі.
Сергій Татусяк зауважив, що для Вінниччини особливо цікавими є пропозиції щодо спільного ведення бізнесу у сфері вирощування та переробки фруктів і овочів.
– Вінницька область на сьогодні поступово відроджує забуте і занедбане садівництво та городництво, яким славилися наші південні райони – Ямпільщина, Могилів-Подільщина. Тому тут наші інтереси співпадають, – звернув увагу потенційних інвесторів С.Татусяк.
Він доручив Надії Лисецькій через Клуб ділових людей встановити контакти вінницьких підприємців із представниками комерційних структур Польщі, які зацікавленні у співпраці та продовжити діалог більш предметно.

Повернутись Створено: 20 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація