Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Бізнес і влада Роздрукувати

Регіональна влада та Міжнародна торгова палата підписали меморандум

5 квітня Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Вінницька міська рада підписали Меморандум про співробітництво з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine). Документ завізували голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов.

Процедура підписання відбулася під час регіонального форуму ICC Ukraine, на який до Вінниці з’їхалися представники комітету з 21 області України. Мета меморандуму – об’єднання зусиль влади та бізнесу на виконання Програми економічних реформ Президента України В.Ф.Януковича, підвищення ефективності використання державних та регіональних ресурсів, направлених на реалізацію інвестиційних проектів, які відповідають інтересам регіонів України, вирішення проблем функціонування малого та середнього бізнесу, актуальних питань щодо залучення інвестиційних і кредитних коштів, розвитку експорту у Вінницькій області, реалізації проектів з альтернативної енергетики, а також налагодження партнерських стосунків між Урядом та регіонами.
Вітаючи учасників форуму, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що для Вінниччини престижно співпрацювати з такою авторитетною структурою як ICC Ukraine. Він наголосив, що саме завдяки бізнесменам, інвесторам, Вінницька область має можливість презентувати себе у Європі та Росії.
– Тому я хочу, щоб наш сьогоднішній діалог став максимально ефективним для налагодження нових контактів, спільних проектів щодо виробництва, ринків збуту тощо, – сказав Сергій Татусяк.
Він додав, що міжнародна спільнота сьогодні робить ставку на розвиток регіональної економіки, відтак Україна повинна використовувати цю тенденцію для посилення самодостатності своїх регіонів.
У ході форуму учасники заслухали низку доповідей про перспективи розвитку народного господарства Вінниччини у контексті тенденцій світової економіки, поточну економічну ситуацію в Україні та загальноекономічну ситуацію у світі.


Повернутись Створено: 5 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1213

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація