Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Бізнес і влада Роздрукувати

Регіональна влада та Міжнародна торгова палата підписали меморандум

5 квітня Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Вінницька міська рада підписали Меморандум про співробітництво з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine). Документ завізували голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов.

Процедура підписання відбулася під час регіонального форуму ICC Ukraine, на який до Вінниці з’їхалися представники комітету з 21 області України. Мета меморандуму – об’єднання зусиль влади та бізнесу на виконання Програми економічних реформ Президента України В.Ф.Януковича, підвищення ефективності використання державних та регіональних ресурсів, направлених на реалізацію інвестиційних проектів, які відповідають інтересам регіонів України, вирішення проблем функціонування малого та середнього бізнесу, актуальних питань щодо залучення інвестиційних і кредитних коштів, розвитку експорту у Вінницькій області, реалізації проектів з альтернативної енергетики, а також налагодження партнерських стосунків між Урядом та регіонами.
Вітаючи учасників форуму, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що для Вінниччини престижно співпрацювати з такою авторитетною структурою як ICC Ukraine. Він наголосив, що саме завдяки бізнесменам, інвесторам, Вінницька область має можливість презентувати себе у Європі та Росії.
– Тому я хочу, щоб наш сьогоднішній діалог став максимально ефективним для налагодження нових контактів, спільних проектів щодо виробництва, ринків збуту тощо, – сказав Сергій Татусяк.
Він додав, що міжнародна спільнота сьогодні робить ставку на розвиток регіональної економіки, відтак Україна повинна використовувати цю тенденцію для посилення самодостатності своїх регіонів.
У ході форуму учасники заслухали низку доповідей про перспективи розвитку народного господарства Вінниччини у контексті тенденцій світової економіки, поточну економічну ситуацію в Україні та загальноекономічну ситуацію у світі.


Повернутись Створено: 5 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація