Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Бізнес і влада Роздрукувати

Регіональна влада та Міжнародна торгова палата підписали меморандум

5 квітня Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Вінницька міська рада підписали Меморандум про співробітництво з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine). Документ завізували голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов.

Процедура підписання відбулася під час регіонального форуму ICC Ukraine, на який до Вінниці з’їхалися представники комітету з 21 області України. Мета меморандуму – об’єднання зусиль влади та бізнесу на виконання Програми економічних реформ Президента України В.Ф.Януковича, підвищення ефективності використання державних та регіональних ресурсів, направлених на реалізацію інвестиційних проектів, які відповідають інтересам регіонів України, вирішення проблем функціонування малого та середнього бізнесу, актуальних питань щодо залучення інвестиційних і кредитних коштів, розвитку експорту у Вінницькій області, реалізації проектів з альтернативної енергетики, а також налагодження партнерських стосунків між Урядом та регіонами.
Вітаючи учасників форуму, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що для Вінниччини престижно співпрацювати з такою авторитетною структурою як ICC Ukraine. Він наголосив, що саме завдяки бізнесменам, інвесторам, Вінницька область має можливість презентувати себе у Європі та Росії.
– Тому я хочу, щоб наш сьогоднішній діалог став максимально ефективним для налагодження нових контактів, спільних проектів щодо виробництва, ринків збуту тощо, – сказав Сергій Татусяк.
Він додав, що міжнародна спільнота сьогодні робить ставку на розвиток регіональної економіки, відтак Україна повинна використовувати цю тенденцію для посилення самодостатності своїх регіонів.
У ході форуму учасники заслухали низку доповідей про перспективи розвитку народного господарства Вінниччини у контексті тенденцій світової економіки, поточну економічну ситуацію в Україні та загальноекономічну ситуацію у світі.


Повернутись Створено: 5 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1083

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація