Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бізнес і влада Роздрукувати

Регіональна влада та Міжнародна торгова палата підписали меморандум

5 квітня Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Вінницька міська рада підписали Меморандум про співробітництво з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine). Документ завізували голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов.

Процедура підписання відбулася під час регіонального форуму ICC Ukraine, на який до Вінниці з’їхалися представники комітету з 21 області України. Мета меморандуму – об’єднання зусиль влади та бізнесу на виконання Програми економічних реформ Президента України В.Ф.Януковича, підвищення ефективності використання державних та регіональних ресурсів, направлених на реалізацію інвестиційних проектів, які відповідають інтересам регіонів України, вирішення проблем функціонування малого та середнього бізнесу, актуальних питань щодо залучення інвестиційних і кредитних коштів, розвитку експорту у Вінницькій області, реалізації проектів з альтернативної енергетики, а також налагодження партнерських стосунків між Урядом та регіонами.
Вітаючи учасників форуму, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що для Вінниччини престижно співпрацювати з такою авторитетною структурою як ICC Ukraine. Він наголосив, що саме завдяки бізнесменам, інвесторам, Вінницька область має можливість презентувати себе у Європі та Росії.
– Тому я хочу, щоб наш сьогоднішній діалог став максимально ефективним для налагодження нових контактів, спільних проектів щодо виробництва, ринків збуту тощо, – сказав Сергій Татусяк.
Він додав, що міжнародна спільнота сьогодні робить ставку на розвиток регіональної економіки, відтак Україна повинна використовувати цю тенденцію для посилення самодостатності своїх регіонів.
У ході форуму учасники заслухали низку доповідей про перспективи розвитку народного господарства Вінниччини у контексті тенденцій світової економіки, поточну економічну ситуацію в Україні та загальноекономічну ситуацію у світі.


Повернутись Створено: 5 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1023

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація