Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Бізнес-еліту Поділля відзначили на 14 Регіональному конкурсі Роздрукувати

У Вінниці, в рамках 14 Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля», визначили кращі підприємства за їхні досягнення та особистий внесок у соціально-економічний розвиток області.

Організатором виступила Вінницька обласна громадська організація «Регіональний центр підприємництва», яка на захід запросила найкращі підприємства Вінниччини.

Участь в урочистостях взяли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Метою конкурсу є популяризація досягнень, ролі та місця підприємницької діяльності в соціально-економічному розвитку області, сприяння формуванню регіональних пріоритетів виробництва товарів та послуг.

Переможці конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» отримали дипломи у семи номінаціях: вершина лідерства, компанія-лідер, якість, наша марка, довіра, надійність, стабільність. Урочисто відкриваючи захід, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій висловив переконання, що цей конкурс є прекрасним стимулом для багатьох підприємств в подальшій плідній праці, зміцнення позицій вітчизняного виробництва, підвищення добробуту громадян.

– Мені випала нагода привітати переможців у номінації «Надійність» та вручити їм дипломи. Хочу висловити щирі слова вдячності організаторам за проведення подібних конкурсів та за стимул ставати кращими, – прокоментувала депутат обласної Ради Людмила Станіславенко на своїй сторінці у Facebook.

Нещодавно були оприлюднені результати національного опитування малого та середнього підприємництва – рейтингу «Щорічна оцінка ділового клімату 2016», який другий рік поспіль проводиться Програмою USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Відповідно до них, Вінницька область посіла перше місце в Україні за оцінкою ділового клімату. Найбільша цінність полягає у тому, що в оцінюванні взяли участь не експерти чи фокус-групи, а безпосередньо підприємці, які позитивно оцінили поточний стан ділового середовища в регіоні.

Повернутись Створено: 27 листопада 2017 року, 14:24 Переглядів: 520

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація