Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бізнес-еліту Поділля відзначили на 14 Регіональному конкурсі Роздрукувати

У Вінниці, в рамках 14 Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля», визначили кращі підприємства за їхні досягнення та особистий внесок у соціально-економічний розвиток області.

Організатором виступила Вінницька обласна громадська організація «Регіональний центр підприємництва», яка на захід запросила найкращі підприємства Вінниччини.

Участь в урочистостях взяли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Метою конкурсу є популяризація досягнень, ролі та місця підприємницької діяльності в соціально-економічному розвитку області, сприяння формуванню регіональних пріоритетів виробництва товарів та послуг.

Переможці конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» отримали дипломи у семи номінаціях: вершина лідерства, компанія-лідер, якість, наша марка, довіра, надійність, стабільність. Урочисто відкриваючи захід, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій висловив переконання, що цей конкурс є прекрасним стимулом для багатьох підприємств в подальшій плідній праці, зміцнення позицій вітчизняного виробництва, підвищення добробуту громадян.

– Мені випала нагода привітати переможців у номінації «Надійність» та вручити їм дипломи. Хочу висловити щирі слова вдячності організаторам за проведення подібних конкурсів та за стимул ставати кращими, – прокоментувала депутат обласної Ради Людмила Станіславенко на своїй сторінці у Facebook.

Нещодавно були оприлюднені результати національного опитування малого та середнього підприємництва – рейтингу «Щорічна оцінка ділового клімату 2016», який другий рік поспіль проводиться Програмою USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Відповідно до них, Вінницька область посіла перше місце в Україні за оцінкою ділового клімату. Найбільша цінність полягає у тому, що в оцінюванні взяли участь не експерти чи фокус-групи, а безпосередньо підприємці, які позитивно оцінили поточний стан ділового середовища в регіоні.

Повернутись Створено: 27 листопада 2017 року, 14:24 Переглядів: 488

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація