Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бізнес-еліту Поділля відзначили на 14 Регіональному конкурсі Роздрукувати

У Вінниці, в рамках 14 Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля», визначили кращі підприємства за їхні досягнення та особистий внесок у соціально-економічний розвиток області.

Організатором виступила Вінницька обласна громадська організація «Регіональний центр підприємництва», яка на захід запросила найкращі підприємства Вінниччини.

Участь в урочистостях взяли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Метою конкурсу є популяризація досягнень, ролі та місця підприємницької діяльності в соціально-економічному розвитку області, сприяння формуванню регіональних пріоритетів виробництва товарів та послуг.

Переможці конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» отримали дипломи у семи номінаціях: вершина лідерства, компанія-лідер, якість, наша марка, довіра, надійність, стабільність. Урочисто відкриваючи захід, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій висловив переконання, що цей конкурс є прекрасним стимулом для багатьох підприємств в подальшій плідній праці, зміцнення позицій вітчизняного виробництва, підвищення добробуту громадян.

– Мені випала нагода привітати переможців у номінації «Надійність» та вручити їм дипломи. Хочу висловити щирі слова вдячності організаторам за проведення подібних конкурсів та за стимул ставати кращими, – прокоментувала депутат обласної Ради Людмила Станіславенко на своїй сторінці у Facebook.

Нещодавно були оприлюднені результати національного опитування малого та середнього підприємництва – рейтингу «Щорічна оцінка ділового клімату 2016», який другий рік поспіль проводиться Програмою USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Відповідно до них, Вінницька область посіла перше місце в Україні за оцінкою ділового клімату. Найбільша цінність полягає у тому, що в оцінюванні взяли участь не експерти чи фокус-групи, а безпосередньо підприємці, які позитивно оцінили поточний стан ділового середовища в регіоні.

Повернутись Створено: 27 листопада 2017 року, 14:24 Переглядів: 454

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація