Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Бюджет-2018 враховує мінімальну заробітну плату 3 723 гривень Роздрукувати

11 грудня  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій,  Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням  Олексія Бородія.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

Члени комісії підтримали проект рішення про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2018 рік.

Найбільш обговорюваним стало питання щодо обласного бюджету на 2018 рік. Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом бюджету. Він зазначив, що бюджет-2018 підготовлений відповідно до усіх пропозицій головних розпорядників коштів обласного бюджету та враховує мінімальну заробітну плату в розмірі 3 723 грн.

Дохідна частина обласного бюджету складає 10 232 649,706 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету у сумі 9 246 288,200 тис. грн, доходи спеціального фонду бюджету у сумі 986 361,506 тис. грн, з них бюджет розвитку  – у сумі 10,000 тис. грн.

Видаткова частина обласного бюджету становить 10 230 345,123 тис грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 9 231 805,200 тис грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 998 539,923 тис грн, з них бюджет розвитку у сумі 12 190,300 тис грн.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна представила членам комісії питання щодо компенсаційної виплати студентам — учасникам антитерористичної операції та їхнім дітям (уродженцям Вінницької області та особам, які на час подачі документів до навчального закладу офіційно були зареєстровані на території Вінницької області) за навчання протягом І та II семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності закладу. Члени комісії наголосили на необхідності удосконалення Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу, затвердженого рішенням 17 сесії обласної Ради 7 скликання від 24 березня 2017 року № 321.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 грудня 2017 року, 17:40 Переглядів: 503

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація