Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Бюджет-2018 враховує мінімальну заробітну плату 3 723 гривень Роздрукувати

11 грудня  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій,  Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням  Олексія Бородія.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

Члени комісії підтримали проект рішення про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2018 рік.

Найбільш обговорюваним стало питання щодо обласного бюджету на 2018 рік. Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом бюджету. Він зазначив, що бюджет-2018 підготовлений відповідно до усіх пропозицій головних розпорядників коштів обласного бюджету та враховує мінімальну заробітну плату в розмірі 3 723 грн.

Дохідна частина обласного бюджету складає 10 232 649,706 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету у сумі 9 246 288,200 тис. грн, доходи спеціального фонду бюджету у сумі 986 361,506 тис. грн, з них бюджет розвитку  – у сумі 10,000 тис. грн.

Видаткова частина обласного бюджету становить 10 230 345,123 тис грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 9 231 805,200 тис грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 998 539,923 тис грн, з них бюджет розвитку у сумі 12 190,300 тис грн.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна представила членам комісії питання щодо компенсаційної виплати студентам — учасникам антитерористичної операції та їхнім дітям (уродженцям Вінницької області та особам, які на час подачі документів до навчального закладу офіційно були зареєстровані на території Вінницької області) за навчання протягом І та II семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності закладу. Члени комісії наголосили на необхідності удосконалення Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу, затвердженого рішенням 17 сесії обласної Ради 7 скликання від 24 березня 2017 року № 321.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 грудня 2017 року, 17:40 Переглядів: 432

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація