Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія ефективно розглянула усі питання порядку денного Роздрукувати

9 вересня 2013 року відбулось чергове засідання комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. На засіданні комісії було розглянуто 46 питань, із яких головними є внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік та затвердження фінансових планів комунальних підприємств.

Внесення змін до обласного бюджету обумовлена потребою розподілити додатково одержані кошти по спеціальному фонду обласного бюджету, а також провести необхідні видатки по закладам освіти. Так, за рахунок перевиконання спеціального фонду обласного бюджету передбачено збільшити доходи обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 331,5 тис.грн. та доходи фонду відшкодування втрат сільськогосподарським виробникам на 38,3 тис.грн.

Також проектом рішення про внесення змін до обласного бюджету передбачається надати субвенцію із обласного бюджету бюджету м. Вінниця в розмірі 20 тис.грн. на покращення матеріально-технічної бази середньої загальноосвітньої школи №16.

Голова комісії  Наталія Гетце відзначила, що за рахунок внесення даних змін, додаткові кошти будуть спрямовані на покращення екологічної ситуації в області та зросте рівень забезпеченості закладів освіти матеріальними засобами, що сприятиме підвищенню рівня надання соціальних послуг.

Важливими питаннями, що були розглянуті комісією є затвердження фінансових планів підприємств на 2014 рік. Це, зокрема, фінансові плани комунальних підприємств – бюро технічної інвентаризації, комунального підприємства Віноблагроліс і його дочірніх підприємств, Вінницяоблводоканал і дочірніх водоканалів, КП Аеропорт Вінниця, КП Агроінформ, КП Обласна спеціалізована аптека №1 та інші.

Так, незважаючи на те, що комунальні підприємства БТІ з 1 січня 2013 року перестали виконувати функцію із реєстрації речових прав власності, планові показники 2014 року закладаються на доволі високому рівні. Так, план по доходам на 2014 рік по Вінницькому об’єднаному БТІ склав 8 млн.грн., по Гайсинському БТІ 2 млн.грн.

По КП Аеропорт Вінниця фінансовий план на 2014 рік складено із врахуванням діяльності новоствореного відділу маркетингу та реклами. Даний відділ розпочав свою роботу із серпня 2013 року. За нетривалий період роботи відділ зміг значно активізувати рекламну діяльність аеропорту та діяльність по його промоції у Вінницькій області та сусідніх областях. Окрім того, фінансовим планом передбачається можливість організації рейсу Вінниця-Варшава.   

 Із 42 фінансових підприємств на 2014 рік було затверджено 25. Решту відправлено на доопрацювання в зв’язку з виявленими неточностями у наведених прогнозних показниках та необхідністю обґрунтувати значення окремих показників.

Наталія Гетце наголосила на тому, що бюджетною комісію було детально опрацьовано кожен фінансовий план, в комплексі проаналізовано діяльність комунальних підприємств з тим, щоб визначити головні проблеми, які існують на підприємстві та напрямки їх вирішення. В подальшому постійна комісія спільно з комунальними підприємствами продовжуватиме працювати над підвищенням ефективності їх діяльності, залученням додаткових ресурсів для розвитку підприємств, підвищенням якості управління на підприємствах.

Повернутись Створено: 11 вересня 2013 року, 10:59 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація