Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія ефективно розглянула усі питання порядку денного Роздрукувати

9 вересня 2013 року відбулось чергове засідання комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. На засіданні комісії було розглянуто 46 питань, із яких головними є внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік та затвердження фінансових планів комунальних підприємств.

Внесення змін до обласного бюджету обумовлена потребою розподілити додатково одержані кошти по спеціальному фонду обласного бюджету, а також провести необхідні видатки по закладам освіти. Так, за рахунок перевиконання спеціального фонду обласного бюджету передбачено збільшити доходи обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 331,5 тис.грн. та доходи фонду відшкодування втрат сільськогосподарським виробникам на 38,3 тис.грн.

Також проектом рішення про внесення змін до обласного бюджету передбачається надати субвенцію із обласного бюджету бюджету м. Вінниця в розмірі 20 тис.грн. на покращення матеріально-технічної бази середньої загальноосвітньої школи №16.

Голова комісії  Наталія Гетце відзначила, що за рахунок внесення даних змін, додаткові кошти будуть спрямовані на покращення екологічної ситуації в області та зросте рівень забезпеченості закладів освіти матеріальними засобами, що сприятиме підвищенню рівня надання соціальних послуг.

Важливими питаннями, що були розглянуті комісією є затвердження фінансових планів підприємств на 2014 рік. Це, зокрема, фінансові плани комунальних підприємств – бюро технічної інвентаризації, комунального підприємства Віноблагроліс і його дочірніх підприємств, Вінницяоблводоканал і дочірніх водоканалів, КП Аеропорт Вінниця, КП Агроінформ, КП Обласна спеціалізована аптека №1 та інші.

Так, незважаючи на те, що комунальні підприємства БТІ з 1 січня 2013 року перестали виконувати функцію із реєстрації речових прав власності, планові показники 2014 року закладаються на доволі високому рівні. Так, план по доходам на 2014 рік по Вінницькому об’єднаному БТІ склав 8 млн.грн., по Гайсинському БТІ 2 млн.грн.

По КП Аеропорт Вінниця фінансовий план на 2014 рік складено із врахуванням діяльності новоствореного відділу маркетингу та реклами. Даний відділ розпочав свою роботу із серпня 2013 року. За нетривалий період роботи відділ зміг значно активізувати рекламну діяльність аеропорту та діяльність по його промоції у Вінницькій області та сусідніх областях. Окрім того, фінансовим планом передбачається можливість організації рейсу Вінниця-Варшава.   

 Із 42 фінансових підприємств на 2014 рік було затверджено 25. Решту відправлено на доопрацювання в зв’язку з виявленими неточностями у наведених прогнозних показниках та необхідністю обґрунтувати значення окремих показників.

Наталія Гетце наголосила на тому, що бюджетною комісію було детально опрацьовано кожен фінансовий план, в комплексі проаналізовано діяльність комунальних підприємств з тим, щоб визначити головні проблеми, які існують на підприємстві та напрямки їх вирішення. В подальшому постійна комісія спільно з комунальними підприємствами продовжуватиме працювати над підвищенням ефективності їх діяльності, залученням додаткових ресурсів для розвитку підприємств, підвищенням якості управління на підприємствах.

Повернутись Створено: 11 вересня 2013 року, 10:59 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація