Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія опрацьовує параметри обласного бюджету 2014 року Роздрукувати

Найближчим часом Верховна Рада України має розглянути проект Державного бюджету України. Відповідно до бюджетного законодавства, у двотижневий термін після затвердження Держбюджету приймаються обласні і районні бюджети. У зв’язку з цим, бюджетною комісією обласної Ради проводиться активна робота щодо аналізу розрахункових показників обласного бюджету на 2014 рік та пропозицій щодо формування його видаткової частини.

Відповідно до розрахункових показників Міністерства фінансів України, плановий обсяг власних і закріплених доходів обласного бюджету на 2014 рік передбачено в сумі 784 млн. грн. Порівняно з попереднім роком даний показник виріс на 28,3 млн. грн. або 3,8%.

Як очікується, зростання доходів обласного бюджету відбуватиметься, в першу чергу, за рахунок збільшення надходжень від податку на доходи фізичних осіб. Водночас, зростання надходжень від цього податку пов’язане з ростом фонду оплати праці, який у 2014 році визначатиметься, виходячи із запланованої в проекті Держбюджету мінімальної заробітної плати, яка починаючи з 1 січня 2014 року становитиме 1218 грн. В подальшому заплановано підвищення рівня мінімальної заробітної плати: з 1 липня – 1250 грн., з 1 жовтня – 1301 грн.

Відповідно до прогнозних показників, наданих Департаментом регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, середньомісячна заробітна плата у Вінницькій області у 2014 році прогнозується в розмірі 2925 грн. Порівняно з очікуваним значенням 2013 року ріст становить 9,3%. Крім цього, прогнозується зростання промислового виробництва у області на 5% та збільшення виробництва валової продукції сільського господарства на 6%.

Голова бюджетної комісії обласної Ради Наталія Рекута відзначила, що в 2014 році очікується зростання доходів обласного бюджету. Для цього є усі передумови: стабілізація економічної ситуації в Україні, високі темпи росту промислового сектору Вінницької області (10,7% за 11 місяців 2013 року), зорієнтованість місцевої влади на досягнення найвищих результатів у економіці та фінансах.

Окрім власних і закріплених доходів, через обласний бюджет планується провести 3529 млн. грн. трансфертів (дотацій та субвенцій) із державного бюджету, які будуть розподілені між місцевими бюджетами області. Зокрема, це:

субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 1822,9 млн.грн., що на 293,1 або 19,2% більше розрахункових показників 2013 року;
субвенція з державного бюджету на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 236,5 млн.грн., що на 26,7 млн.грн. або 12,7% більше розрахункових показників 2013 року;
субвенція з державного бюджету на надання пільг ветеранам з послуг зв'язку та інших, передбачених законодавством послуг, та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 66,2 млн.грн. Обсяг субвенції запланований на рівні попереднього року.

Розрахунковий обсяг видатків обласного бюджету на 2014 складає 2034,2 млн. грн., що на 154 млн.грн. або 8,2% більше за показник 2013 року. У галузях розрахункові показники видатків такі:

на охорону здоров’я – 1309,3 млн.грн., що на 107,2 млн.грн. або 8,9% більше розрахункового показника 2013 року;
на освіту – 472,7 млн.грн., що на 36,8 млн.грн. або 8,5% перевищує показник 2013 року;
на соціальний захист і соціальне забезпечення – 127,1 млн.грн., що на 9,6 млн.грн. або 8,2% більше ніж розрахунок 2013 року;
на культуру і мистецтво – 65,3 млн.грн., що на 5,1 млн.грн. або 8,5% перевищує розрахунковий показник попереднього року.

 

Повернутись Створено: 14 січня 2014 року, 14:38 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація