Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія підготувала пакет рішень на чергову сесію облради Роздрукувати

23 вересня відбулося чергове засіданні постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Дане засідання відбувалось у незвичному форматі – із залученням представників експертного середовища та громадських організацій. Це зумовлено необхідністю обговорити проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, що й стало ключовим питанням порядку денного. Зокрема, у роботі комісії взяли участь голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Пилип Прудиус, виконавчий директор Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, виконавчий директор Ресурсного центру громад «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець.

Засідання комісії розпочала голова бюджетної комісії Наталія Гетце, яка ознайомила присутніх із основними складовими Стратегії. Зокрема, було відзначено, що документ містить велику аналітичну частину; потребує більшого врахування напрацювань районів, міст, сіл і селищ; цілі і заходи стратегії мають бути виписані більш чітко і зрозуміло для громадян. Однак, те, що робота з розробки даного документу виходить на завершальну фазу, голова бюджетної комісії назвала незаперечним позитивом.

Запрошені експерти також рекомендували внести доповнення до проекту Стратегії області до 2020 року в частині цілей, заходів та моніторингу їхнього виконання. Окрім цього зазначено, що Стратегію потрібно наблизити до європейських стандартів. Як зразок можна використати Стратегію Сьвентокшиського воєводства (Польща).

Іншим важливим питанням, яке було розглянуте й затверджене комісією – це зміни до обласного бюджету на 2013 рік. Однією з причин необхідності внесення змін є виділення коштів на здійснення капітальних видатків у бюджетних установах області, зокрема:

- 385 тис.грн. для капітального ремонту кімнат Тульчинського навчально-виховного комплексу – школи-інтернат;

- 284,2 тис.грн. для капітального ремонту даху навчального корпусу Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу;

- 210 тис. грн. для реконструкції системи опалення у Барському будівельному ліцеї;

- 250 тис. грн. для придбання та модернізації обладнання для проведення гемодіалізу у обласній лікарні ім. М.І. Пирогова;

- 985 тис. грн. на ремонт хірургічного блоку №1 в Могилів-Подільському міському територіальному медичному об'єднанні.

Крім того, з метою відновлення транспортного сполучення між селами Воробіївка та Нова Миколаївка Немирівського району внаслідок виникнення надзвичайної ситуації, із резервного фонду обласного бюджету виділяється 286 тис. грн.

Також на засіданні комісії було затверджено звіт про виконання обласного бюджету за 6 місяців 2013 року. Як зазначено у звіті, за перше півріччя обласний бюджет за власними доходами одержав 333,6 млн. грн. Це склало 105% до плану, або 15,9 млн. грн.. додатково одержаних коштів.

З цього приводу Наталія Гетце зазначила, що саме завдяки перевиконанню обласного бюджету у першому півріччі поточного року обласна Рада змогла спрямувати значний ресурс на поліпшення матеріально-технічного стану бюджетних закладів області.

Також комісією було схвалено внесення змін до обласних програм з будівництва доступного житла, міжнародного співробітництва, правоохоронної програми, програми розвитку водного господарства у Вінницькій області. Після затвердження даних рішень сесією обласної Ради, можна буде очікувати на більш ефективніше і повніше виконання заходів названих програм.

Ще один важливий блок питань, що був розглянутий комісією – це затвердження фінансових планів на 2014 рік 4-х комунальних підприємств: Барського, Бершадського, Тульчинського БТІ та КП «Вінницький обласний молодіжний центр праці». Незважаючи на реформу у сфері реєстрації речових прав власності, усі три БТІ закладають у фінансові плани на 2014 рік доволі високі показники. Так, Тульчинське БТІ планує отримати у 2014 році 4,2 млн.грн. доходів, Барське БТІ – 791 тис.грн., Бершадське БТІ – 628 тис.грн.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2013 року, 09:57 Переглядів: 1034

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація