Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія підготувала пакет рішень на чергову сесію облради Роздрукувати

23 вересня відбулося чергове засіданні постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Дане засідання відбувалось у незвичному форматі – із залученням представників експертного середовища та громадських організацій. Це зумовлено необхідністю обговорити проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, що й стало ключовим питанням порядку денного. Зокрема, у роботі комісії взяли участь голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Пилип Прудиус, виконавчий директор Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, виконавчий директор Ресурсного центру громад «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець.

Засідання комісії розпочала голова бюджетної комісії Наталія Гетце, яка ознайомила присутніх із основними складовими Стратегії. Зокрема, було відзначено, що документ містить велику аналітичну частину; потребує більшого врахування напрацювань районів, міст, сіл і селищ; цілі і заходи стратегії мають бути виписані більш чітко і зрозуміло для громадян. Однак, те, що робота з розробки даного документу виходить на завершальну фазу, голова бюджетної комісії назвала незаперечним позитивом.

Запрошені експерти також рекомендували внести доповнення до проекту Стратегії області до 2020 року в частині цілей, заходів та моніторингу їхнього виконання. Окрім цього зазначено, що Стратегію потрібно наблизити до європейських стандартів. Як зразок можна використати Стратегію Сьвентокшиського воєводства (Польща).

Іншим важливим питанням, яке було розглянуте й затверджене комісією – це зміни до обласного бюджету на 2013 рік. Однією з причин необхідності внесення змін є виділення коштів на здійснення капітальних видатків у бюджетних установах області, зокрема:

- 385 тис.грн. для капітального ремонту кімнат Тульчинського навчально-виховного комплексу – школи-інтернат;

- 284,2 тис.грн. для капітального ремонту даху навчального корпусу Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу;

- 210 тис. грн. для реконструкції системи опалення у Барському будівельному ліцеї;

- 250 тис. грн. для придбання та модернізації обладнання для проведення гемодіалізу у обласній лікарні ім. М.І. Пирогова;

- 985 тис. грн. на ремонт хірургічного блоку №1 в Могилів-Подільському міському територіальному медичному об'єднанні.

Крім того, з метою відновлення транспортного сполучення між селами Воробіївка та Нова Миколаївка Немирівського району внаслідок виникнення надзвичайної ситуації, із резервного фонду обласного бюджету виділяється 286 тис. грн.

Також на засіданні комісії було затверджено звіт про виконання обласного бюджету за 6 місяців 2013 року. Як зазначено у звіті, за перше півріччя обласний бюджет за власними доходами одержав 333,6 млн. грн. Це склало 105% до плану, або 15,9 млн. грн.. додатково одержаних коштів.

З цього приводу Наталія Гетце зазначила, що саме завдяки перевиконанню обласного бюджету у першому півріччі поточного року обласна Рада змогла спрямувати значний ресурс на поліпшення матеріально-технічного стану бюджетних закладів області.

Також комісією було схвалено внесення змін до обласних програм з будівництва доступного житла, міжнародного співробітництва, правоохоронної програми, програми розвитку водного господарства у Вінницькій області. Після затвердження даних рішень сесією обласної Ради, можна буде очікувати на більш ефективніше і повніше виконання заходів названих програм.

Ще один важливий блок питань, що був розглянутий комісією – це затвердження фінансових планів на 2014 рік 4-х комунальних підприємств: Барського, Бершадського, Тульчинського БТІ та КП «Вінницький обласний молодіжний центр праці». Незважаючи на реформу у сфері реєстрації речових прав власності, усі три БТІ закладають у фінансові плани на 2014 рік доволі високі показники. Так, Тульчинське БТІ планує отримати у 2014 році 4,2 млн.грн. доходів, Барське БТІ – 791 тис.грн., Бершадське БТІ – 628 тис.грн.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2013 року, 09:57 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація