23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія підготувала питання до наступної сесії Роздрукувати

12 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, на якому було розглянуто 9 питань. З-поміж інших – внесення змін до «Програми забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Вінницької області» на поточний рік та питання діяльності керівників соціальних закладів-обєктів спільної власності територіальних громад області.

Участь в засіданні взяли заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Альона Лавровська, заступник начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад області Володимир Горобченко та начальник КП Тульчинське МБТІ Іван Шеліпов.

Як зазначила голова комісії Наталія Гетце, депутати одноголосно підтримали запропонований проект рішення щодо внесення змін та доповнень до «Програми забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Вінницької області на 2011-2013 роки», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 6 скликання від 4 березня 2011 року №69 та вирішили винести його на розгляд сесії обласної Ради.

Вона додала, що розгляд даних питань на засіданні комісії забезпечить ефективний розподіл та використання бюджетних коштів на підставі спільного обговорення та прийняття рішень. Також, завдяки проведенню постійного моніторингу та контролю за діяльністю обєктів спільної комунальної власності територіальних громад, визначається раціональність та подальша важливість фінансування обєктів, що впливає на позитивний ріст величини доходів та загальний бюджетний процес області.

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 11:26 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація