Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія підтримала зміни до програми «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад» Роздрукувати

2 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Депутати, спільно з начальником Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Оленою Корчакою, обговорили питання щодо перерахунку пенсій ветеранам органів внутрішніх справ.

Олена Сергіївна детально доповіла членам комісії про реальний стан справ Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Надзвичайно бурхливо пройшло обговорення питання щодо внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад».

Начальник Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський доповів присутнім про створення комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» та припинення шляхом ліквідації обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов звернувся до членів бюджетної комісії з ініціативою щодо закупівлі планшетів та переходу на електронний документообіг. Члени комісії підтримали запропоноване звернення.

Також в ході засідання членами комісії було підтримано проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.» та рекомендовано внести на розгляд чергової сесії обласної Ради 7 скликання.

Під час засідання комісії також було підтримано ряд проектів рішень, зокрема, про перейменування адміністративно-територіальних одиниць Вінницької області, про Програму забезпечення державними установами ветеринарної медицини епізоотичного благополуччя області в 2017 році, про внесення доповнень до рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року №698 “Про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада”.

З протоколом та висновками 41-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 15:18 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація