23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія підтримала зміни до програми «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад» Роздрукувати

2 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Депутати, спільно з начальником Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Оленою Корчакою, обговорили питання щодо перерахунку пенсій ветеранам органів внутрішніх справ.

Олена Сергіївна детально доповіла членам комісії про реальний стан справ Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Надзвичайно бурхливо пройшло обговорення питання щодо внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад».

Начальник Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський доповів присутнім про створення комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» та припинення шляхом ліквідації обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов звернувся до членів бюджетної комісії з ініціативою щодо закупівлі планшетів та переходу на електронний документообіг. Члени комісії підтримали запропоноване звернення.

Також в ході засідання членами комісії було підтримано проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.» та рекомендовано внести на розгляд чергової сесії обласної Ради 7 скликання.

Під час засідання комісії також було підтримано ряд проектів рішень, зокрема, про перейменування адміністративно-територіальних одиниць Вінницької області, про Програму забезпечення державними установами ветеринарної медицини епізоотичного благополуччя області в 2017 році, про внесення доповнень до рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року №698 “Про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада”.

З протоколом та висновками 41-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 15:18 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація