Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія підтримала зміни до програми «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад» Роздрукувати

2 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Депутати, спільно з начальником Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Оленою Корчакою, обговорили питання щодо перерахунку пенсій ветеранам органів внутрішніх справ.

Олена Сергіївна детально доповіла членам комісії про реальний стан справ Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Надзвичайно бурхливо пройшло обговорення питання щодо внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад».

Начальник Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський доповів присутнім про створення комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» та припинення шляхом ліквідації обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов звернувся до членів бюджетної комісії з ініціативою щодо закупівлі планшетів та переходу на електронний документообіг. Члени комісії підтримали запропоноване звернення.

Також в ході засідання членами комісії було підтримано проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.» та рекомендовано внести на розгляд чергової сесії обласної Ради 7 скликання.

Під час засідання комісії також було підтримано ряд проектів рішень, зокрема, про перейменування адміністративно-територіальних одиниць Вінницької області, про Програму забезпечення державними установами ветеринарної медицини епізоотичного благополуччя області в 2017 році, про внесення доповнень до рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року №698 “Про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада”.

З протоколом та висновками 41-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 15:18 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація