Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія повторно розглянула проект головного фінансового документа області на 2017 рік Роздрукувати

14 грудня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура.

На засідання комісії було внесено 7 питань, серед яких ключовим був проект обласного бюджету на 2017 рік, який повторно розглянутий комісією.

З метою ефективного та всестороннього розгляду проекту обласного бюджету на 2017 рік, на бюджетну комісію було запрошено керівників департаментів і управлінь облдержадміністрації, що є найбільшими головними розпорядниками коштів, а саме таких галузей: охорона здоров’я, освіта, культура, соціальний захист, фізична культура і спорт.

В ході розгляду бюджету кожної із галузей було запропоновано звернутись до голови обласної державної адміністрації із проханням щодо визначення чіткого плану розвитку і пріоритетного фінансування по кожній із них. І вже з врахуванням цих пропозицій вийти на сесію у лютому 2017 року, коли буде розподілятись бюджет розвитку обласного бюджету, який сьогодні фіксується у обсязі 134 млн.грн. без розподілу.

Голова бюджетної комісії Геннадій Мазур заідзначив, що прийняття бюджету на 2017 рік є надзвичайно важливим, адже нам потрібно запустити фінансування бюджетних закладів та установ в нормальному режимі. Однак остаточне прийняття головного фінансового документа знову переноситься на початок 2017 року, в зв’язку з необхідністю уточнення складової розвитку обласного бюджету. І цей факт, звичайно, не може не непокоїти, оскільки фактично із 12 місяців бюджетного року втрачаються 2 місяці, протягом яких розвиткова складова обласного бюджету не буде фінансуватись.

Щодо інших питань порядку денного, то варто зауважити, що комісія погодила внесення змін до обласного бюджету на поточний рік, з метою максимально повного використання коштів до завершення бюджетного періоду. Також було погоджено доповнення до проекту рішення “Про Обласну програму «Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки». Окрім того, комісія погодила фінансовий план комунального підприємства “Обласна спеціалізована аптека №1” на 2017 рік.

Повернутись Створено: 15 грудня 2016 року, 13:01 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація