Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія повторно розглянула проект головного фінансового документа області на 2017 рік Роздрукувати

14 грудня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура.

На засідання комісії було внесено 7 питань, серед яких ключовим був проект обласного бюджету на 2017 рік, який повторно розглянутий комісією.

З метою ефективного та всестороннього розгляду проекту обласного бюджету на 2017 рік, на бюджетну комісію було запрошено керівників департаментів і управлінь облдержадміністрації, що є найбільшими головними розпорядниками коштів, а саме таких галузей: охорона здоров’я, освіта, культура, соціальний захист, фізична культура і спорт.

В ході розгляду бюджету кожної із галузей було запропоновано звернутись до голови обласної державної адміністрації із проханням щодо визначення чіткого плану розвитку і пріоритетного фінансування по кожній із них. І вже з врахуванням цих пропозицій вийти на сесію у лютому 2017 року, коли буде розподілятись бюджет розвитку обласного бюджету, який сьогодні фіксується у обсязі 134 млн.грн. без розподілу.

Голова бюджетної комісії Геннадій Мазур заідзначив, що прийняття бюджету на 2017 рік є надзвичайно важливим, адже нам потрібно запустити фінансування бюджетних закладів та установ в нормальному режимі. Однак остаточне прийняття головного фінансового документа знову переноситься на початок 2017 року, в зв’язку з необхідністю уточнення складової розвитку обласного бюджету. І цей факт, звичайно, не може не непокоїти, оскільки фактично із 12 місяців бюджетного року втрачаються 2 місяці, протягом яких розвиткова складова обласного бюджету не буде фінансуватись.

Щодо інших питань порядку денного, то варто зауважити, що комісія погодила внесення змін до обласного бюджету на поточний рік, з метою максимально повного використання коштів до завершення бюджетного періоду. Також було погоджено доповнення до проекту рішення “Про Обласну програму «Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки». Окрім того, комісія погодила фінансовий план комунального підприємства “Обласна спеціалізована аптека №1” на 2017 рік.

Повернутись Створено: 15 грудня 2016 року, 13:01 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація