23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія повторно розглянула проект головного фінансового документа області на 2017 рік Роздрукувати

14 грудня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура.

На засідання комісії було внесено 7 питань, серед яких ключовим був проект обласного бюджету на 2017 рік, який повторно розглянутий комісією.

З метою ефективного та всестороннього розгляду проекту обласного бюджету на 2017 рік, на бюджетну комісію було запрошено керівників департаментів і управлінь облдержадміністрації, що є найбільшими головними розпорядниками коштів, а саме таких галузей: охорона здоров’я, освіта, культура, соціальний захист, фізична культура і спорт.

В ході розгляду бюджету кожної із галузей було запропоновано звернутись до голови обласної державної адміністрації із проханням щодо визначення чіткого плану розвитку і пріоритетного фінансування по кожній із них. І вже з врахуванням цих пропозицій вийти на сесію у лютому 2017 року, коли буде розподілятись бюджет розвитку обласного бюджету, який сьогодні фіксується у обсязі 134 млн.грн. без розподілу.

Голова бюджетної комісії Геннадій Мазур заідзначив, що прийняття бюджету на 2017 рік є надзвичайно важливим, адже нам потрібно запустити фінансування бюджетних закладів та установ в нормальному режимі. Однак остаточне прийняття головного фінансового документа знову переноситься на початок 2017 року, в зв’язку з необхідністю уточнення складової розвитку обласного бюджету. І цей факт, звичайно, не може не непокоїти, оскільки фактично із 12 місяців бюджетного року втрачаються 2 місяці, протягом яких розвиткова складова обласного бюджету не буде фінансуватись.

Щодо інших питань порядку денного, то варто зауважити, що комісія погодила внесення змін до обласного бюджету на поточний рік, з метою максимально повного використання коштів до завершення бюджетного періоду. Також було погоджено доповнення до проекту рішення “Про Обласну програму «Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки». Окрім того, комісія погодила фінансовий план комунального підприємства “Обласна спеціалізована аптека №1” на 2017 рік.

Повернутись Створено: 15 грудня 2016 року, 13:01 Переглядів: 895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація