Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія прийняла рішення щодо кандидатів до складу поліцейської комісії Роздрукувати

29 лютого 2016 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під керівництвом Геннадія Мазура.

На засіданні комісії було розглянуто питання щодо висунення двох кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Кандидатури були обговорені на спільному засіданні постійних комісій 26 лютого 2016 року.

Також членами комісії обговорено питання щодо внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання  від 08 листопада 2013 року № 585 «Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам».

До членів постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм звернулися представники благодійного фонду «Архангел» Олександр Дмітрієв та Валерій Токар з проханням щодо надання фінансової допомоги для закупівлі навчальних матеріалів та спорядження. Волонтери цього фонду володіють знаннями та навичками з тактичної медицини і мають бажання проводити навчання для всіх охочих.

Члени постійної комісії обласної Ради Геннадій Мазур, Тарас Фурман, Олександр Побережець, Олександр Крученюк, Михайло Кременюк, вислухавши представників фонду, безпосередньо на засіданні комісії надали фінансову допомогу для закупівлі жгутів кровоспинних, турнікетів кровоспинних, карематів, розгрузочних жилетів, евакуаційного тросу, наколінників.

Повернутись Створено: 29 лютого 2016 року, 15:13 Переглядів: 1179

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація