Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія прийняла рішення щодо кандидатів до складу поліцейської комісії Роздрукувати

29 лютого 2016 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під керівництвом Геннадія Мазура.

На засіданні комісії було розглянуто питання щодо висунення двох кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Кандидатури були обговорені на спільному засіданні постійних комісій 26 лютого 2016 року.

Також членами комісії обговорено питання щодо внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання  від 08 листопада 2013 року № 585 «Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам».

До членів постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм звернулися представники благодійного фонду «Архангел» Олександр Дмітрієв та Валерій Токар з проханням щодо надання фінансової допомоги для закупівлі навчальних матеріалів та спорядження. Волонтери цього фонду володіють знаннями та навичками з тактичної медицини і мають бажання проводити навчання для всіх охочих.

Члени постійної комісії обласної Ради Геннадій Мазур, Тарас Фурман, Олександр Побережець, Олександр Крученюк, Михайло Кременюк, вислухавши представників фонду, безпосередньо на засіданні комісії надали фінансову допомогу для закупівлі жгутів кровоспинних, турнікетів кровоспинних, карематів, розгрузочних жилетів, евакуаційного тросу, наколінників.

Повернутись Створено: 29 лютого 2016 року, 15:13 Переглядів: 1080

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація