23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія прийняла рішення щодо кандидатів до складу поліцейської комісії Роздрукувати

29 лютого 2016 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під керівництвом Геннадія Мазура.

На засіданні комісії було розглянуто питання щодо висунення двох кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Кандидатури були обговорені на спільному засіданні постійних комісій 26 лютого 2016 року.

Також членами комісії обговорено питання щодо внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання  від 08 листопада 2013 року № 585 «Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам».

До членів постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм звернулися представники благодійного фонду «Архангел» Олександр Дмітрієв та Валерій Токар з проханням щодо надання фінансової допомоги для закупівлі навчальних матеріалів та спорядження. Волонтери цього фонду володіють знаннями та навичками з тактичної медицини і мають бажання проводити навчання для всіх охочих.

Члени постійної комісії обласної Ради Геннадій Мазур, Тарас Фурман, Олександр Побережець, Олександр Крученюк, Михайло Кременюк, вислухавши представників фонду, безпосередньо на засіданні комісії надали фінансову допомогу для закупівлі жгутів кровоспинних, турнікетів кровоспинних, карематів, розгрузочних жилетів, евакуаційного тросу, наколінників.

Повернутись Створено: 29 лютого 2016 року, 15:13 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація