28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Бюджетна комісія розглянула 10 питань Роздрукувати

14 вересня під головуванням Галини Якубович відбулося засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь у засіданні комісії взяв перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон та заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

На засіданні депутати погодили направлення понад 14 млн грн субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам для грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для окремих категорій пільговиків та членів їх сімей, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку. Кошти передбачаються:

- для внутрішньо переміщених осіб, які брали безпосередню участь в АТО та визнані особами з інвалідністю ІІІ групи;

- для осіб з інвалідністю І-II групи, яка настала внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності;

- для осіб з інвалідністю І-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції;

- для осіб з інвалідністю І - II групи з числа учасників бойових дій на територіях інших держав.

Депутати також підтримали виділення 5 млн грн на реконструкцію будівлі під плавальний басейн у місті Могилеві-Подільському. Крім того, на громади спрямовується близько 1,5 млн грн для лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет деспопресином.

На засіданні комісії депутати погодили пропозицію про спрямування 50 тис. грн на пам’ятник Січовим Стрільцям. А також обговорили звернення головного тренера команди «ОКС-ШВСМ» Павла Мазура та віце-президента федерації хокею на траві Вінницької області. Вони звернулися з проханням про виділення 250 тис. грн для дольового забезпечення участі команди  у Кубку Європейських чемпіонів «Trophi I» у Відні.

- Комісія дала управлінню гуманітарної політики облдержадміністрації доручення опрацювати це звернення і, за необхідності, віднайти можливість фінансування, - прокоментувала голова постійної комісії Галина Якубович. - Щодо пам’ятнику Січовим Стрільцям, 50 тисяч гривень виділяються Вендичанській селищній раді як співфінансування з обласного бюджету.

На засіданні комісії депутати розглянули проєкти фінансових планів на 2021 рік Могилів-Подільського дитячого легеневого турбсанаторія та  Заболотненського дитячого психоневрологічного санаторія ім.Д.К.Заболотного, а також проєкти змін до фінансових планів обласного центру післядипломної освіти медичних працівників та Хмільницької обласної лікарні відновного лікування.

- Засідання комісії постійно відбувається майже у повному складі. Це свідчить про відповідальність депутатів, - зазначив перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. - Практично, усі питання, які були включені до порядку денного, проголосовані і підтримані. Так, відбуваються дискусії і обмін думками, але обов’язково ухвалюються рішення - необхідні, прогресивні і об’єктивні. Сьогодні депутати розглянули 10 питань, два з яких стосувалися змін до обласного бюджету. По кожному пункту відбулися обговорення, деякі пункти підтримані, деякі пункти відправлені на доопрацювання або запропоновані інші механізм внесення змін до обласного бюджету. Тому ще раз підкреслю правильну і консолідовану роботу бюджетної комісії. 

З протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на офіційному сайті обласної ради в розділі «Документи».

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 14 вересня 2021 року, 17:58 Переглядів: 242

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація