Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія розглянула перерозподіл субвенцій з держбюджету Роздрукувати

5 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. На розгляд комісії було винесено 10 питань, ключовим з яких є затвердження розпорядження голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік”.

Головне, на що спрямовані дані зміни до обласного бюджету, – це розподіл 6,2 млн. грн. субвенції з державного бюджету на здійснення заходів із соціально-економічного розвитку. Виділення зазначеної субвенції сприятиме покращенню матеріальної бази закладів освіти, культури, а також забезпечить фінансовий ресурс для реконструкції та будівництва нових об’єктів у сфері житлово-комунального господарства. Інші зміни до обласного бюджету стосуються перерозподілу фінансування в межах галузей та головних розпорядників коштів.

Зокрема, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету буде профінансовано:

- будівництво системи водопостачання з Суворівського водозабору – 3 млн.грн.;

- реконструкція будівлі під клуб на 200 місць в с.Приборівка Липовецького району – 1,2 млн. грн.;

- реконструкція Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. - гімназії №2 – 700 тис. грн.;

- капітальний ремонт даху Іллінецької середньої загальноосвітньої школи №1 – 400 тис. грн.;

- ремонт опалювальної системи та заміна вікон дошкільного навчального закладу “Сонечко” в смт Ситківці Немирівського району – 200 тис. грн.

Голова постійної комісії Наталія Гетце зазначила, що розподіл коштів даної субвенції сприятиме покращенню роботи об’єктів житлово-комунальної сфери, забезпечить належну підготовку закладів освіти області до нового навчального року.

В галузі охорони здоров’я планується освоїти 777 тис. грн. видатків за рахунок коштів районних бюджетів для функціонування Погребищенської, Іллінецької та Тиврівської центральних районних лікарень. Для виконання заходів Обласної програми “Цукровий діабет” Іллінецькому району виділено 30 тис. грн.

За результатами засідання Конкурсної ради 10-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад розподілено 490 тис. грн. між переможцями 2-го етапу конкурсу. Наталія Гетце з цього приводу наголосила, що завдяки даним коштам 26 проектів практично в усіх районах області у таких напрямкам як ремонт ФАПів та дитячих садочків, реконструкція доріг, вуличне освітлення, енергозбереження, благоустрій територій будуть втілені у життя. Реалізація цих проектів стане ще одним фактором підтримки збалансованого розвитку територіальних громад, на що зорієнтована діяльність обласної влади.

На засіданні комісії також розглядалось питання збільшення статутного капіталу КП “Обласна спеціалізована аптека №1” і було прийнято рішення доручити керівникові КП “Обласна спеціалізована аптека №1” надати постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів техніко-економічні розрахунки, кошториси та бізнес-план щодо розширення аптечної мережі. Після одержання цих матеріалів та їх фахового опрацювання спільно з Департаментом охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації та профільною постійною комісією обласної Ради буде прийнято остаточне рішення з даного питання.

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2013 року, 12:02 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація