23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія розглянула питання щодо проведення оцінки діяльності керівників комунальних підприємств Роздрукувати

18 вересня відбулось 60-те засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, депутатів обласної Ради – Андрія Вигонюка, Владислава Роя, а також начальника управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алли Олійник.

Завдяки ефективній, узгодженій та продуктивній роботі депутатів розглянуто та підтримано низку проектів рішень, зокрема, про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області.

Директор Департаменту будівництва містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко поінформував присутніх членів комісії щодо фінансування об’єктів капітального будівництва за рахунок коштів обласного бюджету.

Члени комісії розглянули питання щодо проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада.

Начальник КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк доповів про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються населенню, бюджетним установам, іншим споживачам (крім населення) та релігійним організаціям комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго».

Заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян доповіла про необхідність впровадження премії імені М.Д. Леонтовича.

Депутати одноголосно підтримали викладений у новій редакції Статут  Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс».

Начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський поінформував членів комісії щодо необхідності  внесення змін до рішення 24 сесії Вінницької обласної ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року № 693 «Про затвердження Порядків та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів».

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 18 вересня 2017 року, 17:25 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація