Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія розглянула питання щодо проведення оцінки діяльності керівників комунальних підприємств Роздрукувати

18 вересня відбулось 60-те засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, депутатів обласної Ради – Андрія Вигонюка, Владислава Роя, а також начальника управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алли Олійник.

Завдяки ефективній, узгодженій та продуктивній роботі депутатів розглянуто та підтримано низку проектів рішень, зокрема, про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області.

Директор Департаменту будівництва містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко поінформував присутніх членів комісії щодо фінансування об’єктів капітального будівництва за рахунок коштів обласного бюджету.

Члени комісії розглянули питання щодо проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада.

Начальник КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк доповів про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються населенню, бюджетним установам, іншим споживачам (крім населення) та релігійним організаціям комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго».

Заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян доповіла про необхідність впровадження премії імені М.Д. Леонтовича.

Депутати одноголосно підтримали викладений у новій редакції Статут  Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс».

Начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський поінформував членів комісії щодо необхідності  внесення змін до рішення 24 сесії Вінницької обласної ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року № 693 «Про затвердження Порядків та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів».

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 18 вересня 2017 року, 17:25 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація