Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія розглянула питання щодо проведення оцінки діяльності керівників комунальних підприємств Роздрукувати

18 вересня відбулось 60-те засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, депутатів обласної Ради – Андрія Вигонюка, Владислава Роя, а також начальника управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алли Олійник.

Завдяки ефективній, узгодженій та продуктивній роботі депутатів розглянуто та підтримано низку проектів рішень, зокрема, про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області.

Директор Департаменту будівництва містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко поінформував присутніх членів комісії щодо фінансування об’єктів капітального будівництва за рахунок коштів обласного бюджету.

Члени комісії розглянули питання щодо проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада.

Начальник КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк доповів про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються населенню, бюджетним установам, іншим споживачам (крім населення) та релігійним організаціям комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго».

Заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян доповіла про необхідність впровадження премії імені М.Д. Леонтовича.

Депутати одноголосно підтримали викладений у новій редакції Статут  Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс».

Начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський поінформував членів комісії щодо необхідності  внесення змін до рішення 24 сесії Вінницької обласної ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року № 693 «Про затвердження Порядків та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів».

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 18 вересня 2017 року, 17:25 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація