Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія розглянула питання виплати грошової компенсації на житло Роздрукувати

15 червня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура.

Участь в засіданні взяли члени комісії – Микола Копачевський, Сергій Стаднік, Олександр Крученюк, Дмитро Рижмань, Олександр Побережець та запрошений начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та експлуатації фондів Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Валерій Індик.

Одним із важливих питань порядку денного був розгляд розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», про який поінформував директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Зокрема, відповідним розпорядженням передбачено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (поосібно) на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень для сімей загиблих осіб, осіб з інвалідністю I - II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції в межах Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов в загальній сумі 11536,281 тис грн.

Здійснено перерозподіл видатків в межах загального обсягу бюджету для співфінансування проектів-переможців 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за екологічним напрямком на загальну суму 15 млн грн.

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 15:56 Переглядів: 667

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація