Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія розглянула питання виплати грошової компенсації на житло Роздрукувати

15 червня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура.

Участь в засіданні взяли члени комісії – Микола Копачевський, Сергій Стаднік, Олександр Крученюк, Дмитро Рижмань, Олександр Побережець та запрошений начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та експлуатації фондів Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Валерій Індик.

Одним із важливих питань порядку денного був розгляд розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», про який поінформував директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Зокрема, відповідним розпорядженням передбачено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (поосібно) на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень для сімей загиблих осіб, осіб з інвалідністю I - II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції в межах Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов в загальній сумі 11536,281 тис грн.

Здійснено перерозподіл видатків в межах загального обсягу бюджету для співфінансування проектів-переможців 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за екологічним напрямком на загальну суму 15 млн грн.

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 15:56 Переглядів: 591

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація