23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія розглянула звернення до Президента України щодо ситуації навколо Брацлавського та Чернятинського коледжів Роздрукувати

30 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі депутатів обласної Ради Андрія Вигонюка, Сергія Волкова та Владислава Роя.

Директор Департаменту  житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков ознайомив присутніх зі змінами та доповненнями до Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки, а також зі змінами, що стосуються Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко презентував депутатам проект рішення, який стосується внесення змін та доповнень до Додатка до «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016–2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад».

Керівник комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин доповів членам комісії щодо доцільності  продовження строку виконання Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки.

Голова комісії Геннадій Мазур звернувся до членів комісії з проханням про підтримку звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів екологічного податку. 

– У зв’язку з децентралізацією в Україні нам необхідно повернутися до структури розподілу екологічного податку, що діяла в Україні до першого січня 2018 року, а саме – 55% екологічного податку зараховувалося до обласного бюджету, –  зазначив Геннадій Федорович.

Дмитро Рижмань ознайомив присутніх з проектом рішення про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо припинення тиску Вінницького національного аграрного університету на Брацлавський та Чернятинський коледжі. Конфліктна ситуація пов’язана з тим, що трудові колективи коледжів на загальних зборах переважною більшістю голосів підтримали пропозицію про вихід зі складу ВНАУ цілісним майновим комплексом та створення окремих юридичних осіб.

– Вказане право гарантоване, в тому числі, на підставі проекту концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, Законом України «Про державний бюджет на 2018 рік» (ст. 24, додаток № 10) та статтями 16, 17 Закону України «Про освіту», - повідомив Дмитро Рижмань.

З протоколом та висновками 72-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 17:36 Переглядів: 399

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація