Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія розглянула звернення до Президента України щодо ситуації навколо Брацлавського та Чернятинського коледжів Роздрукувати

30 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі депутатів обласної Ради Андрія Вигонюка, Сергія Волкова та Владислава Роя.

Директор Департаменту  житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков ознайомив присутніх зі змінами та доповненнями до Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки, а також зі змінами, що стосуються Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко презентував депутатам проект рішення, який стосується внесення змін та доповнень до Додатка до «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016–2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад».

Керівник комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин доповів членам комісії щодо доцільності  продовження строку виконання Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки.

Голова комісії Геннадій Мазур звернувся до членів комісії з проханням про підтримку звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів екологічного податку. 

– У зв’язку з децентралізацією в Україні нам необхідно повернутися до структури розподілу екологічного податку, що діяла в Україні до першого січня 2018 року, а саме – 55% екологічного податку зараховувалося до обласного бюджету, –  зазначив Геннадій Федорович.

Дмитро Рижмань ознайомив присутніх з проектом рішення про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо припинення тиску Вінницького національного аграрного університету на Брацлавський та Чернятинський коледжі. Конфліктна ситуація пов’язана з тим, що трудові колективи коледжів на загальних зборах переважною більшістю голосів підтримали пропозицію про вихід зі складу ВНАУ цілісним майновим комплексом та створення окремих юридичних осіб.

– Вказане право гарантоване, в тому числі, на підставі проекту концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, Законом України «Про державний бюджет на 2018 рік» (ст. 24, додаток № 10) та статтями 16, 17 Закону України «Про освіту», - повідомив Дмитро Рижмань.

З протоколом та висновками 72-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 17:36 Переглядів: 509

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація