Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія розглянула звернення до Президента України щодо ситуації навколо Брацлавського та Чернятинського коледжів Роздрукувати

30 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі депутатів обласної Ради Андрія Вигонюка, Сергія Волкова та Владислава Роя.

Директор Департаменту  житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков ознайомив присутніх зі змінами та доповненнями до Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки, а також зі змінами, що стосуються Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко презентував депутатам проект рішення, який стосується внесення змін та доповнень до Додатка до «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016–2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад».

Керівник комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин доповів членам комісії щодо доцільності  продовження строку виконання Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки.

Голова комісії Геннадій Мазур звернувся до членів комісії з проханням про підтримку звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів екологічного податку. 

– У зв’язку з децентралізацією в Україні нам необхідно повернутися до структури розподілу екологічного податку, що діяла в Україні до першого січня 2018 року, а саме – 55% екологічного податку зараховувалося до обласного бюджету, –  зазначив Геннадій Федорович.

Дмитро Рижмань ознайомив присутніх з проектом рішення про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо припинення тиску Вінницького національного аграрного університету на Брацлавський та Чернятинський коледжі. Конфліктна ситуація пов’язана з тим, що трудові колективи коледжів на загальних зборах переважною більшістю голосів підтримали пропозицію про вихід зі складу ВНАУ цілісним майновим комплексом та створення окремих юридичних осіб.

– Вказане право гарантоване, в тому числі, на підставі проекту концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, Законом України «Про державний бюджет на 2018 рік» (ст. 24, додаток № 10) та статтями 16, 17 Закону України «Про освіту», - повідомив Дмитро Рижмань.

З протоколом та висновками 72-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 січня 2018 року, 17:36 Переглядів: 424

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація