Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Бюджетна комісія розглянула звіти про виконання обласних програм Роздрукувати

 25 квітня 2016 року в приміщенні обласної Ради під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. На засідання комісії були запрошені директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань.

Членами комісії було розглянуто ряд питань, зокрема розпорядження голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік”.

Заслухали звіти про виконання Обласної комплексної програми “Сільська школа на 2011-2015 роки” з пропозиціями щодо вдосконалення програми, про виконання Обласної програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року, про виконання Програми розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки.  Вирішили направити звернення до відповідних департаментів з пропозиціями щодо вдосконалення програм.

Геннадій Мазур доповів щодо проекту рішення “Про внесення змін до рішень 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року №41 «Про затвердження порядків використання коштів обласного бюджету», 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №414 «Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки». Зазначене питання було підтримане та вирішено внести на розгляд сесії обласної Ради даний проект рішення.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 16:26 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація