Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Бюджетна комісія розглянула звіти про виконання обласних програм Роздрукувати

 25 квітня 2016 року в приміщенні обласної Ради під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. На засідання комісії були запрошені директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань.

Членами комісії було розглянуто ряд питань, зокрема розпорядження голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік”.

Заслухали звіти про виконання Обласної комплексної програми “Сільська школа на 2011-2015 роки” з пропозиціями щодо вдосконалення програми, про виконання Обласної програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року, про виконання Програми розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки.  Вирішили направити звернення до відповідних департаментів з пропозиціями щодо вдосконалення програм.

Геннадій Мазур доповів щодо проекту рішення “Про внесення змін до рішень 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року №41 «Про затвердження порядків використання коштів обласного бюджету», 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №414 «Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки». Зазначене питання було підтримане та вирішено внести на розгляд сесії обласної Ради даний проект рішення.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 16:26 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація