23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Бюджетна комісія розглянула звіти про виконання обласних програм Роздрукувати

 25 квітня 2016 року в приміщенні обласної Ради під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. На засідання комісії були запрошені директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань.

Членами комісії було розглянуто ряд питань, зокрема розпорядження голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік”.

Заслухали звіти про виконання Обласної комплексної програми “Сільська школа на 2011-2015 роки” з пропозиціями щодо вдосконалення програми, про виконання Обласної програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року, про виконання Програми розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки.  Вирішили направити звернення до відповідних департаментів з пропозиціями щодо вдосконалення програм.

Геннадій Мазур доповів щодо проекту рішення “Про внесення змін до рішень 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року №41 «Про затвердження порядків використання коштів обласного бюджету», 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №414 «Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки». Зазначене питання було підтримане та вирішено внести на розгляд сесії обласної Ради даний проект рішення.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 16:26 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація